lek. dent. Justyna Adamiak

Tłumaczy co się dzieje, robi bezboleśnie tutaj nie mogę (prawie) nic zarzucić, jednak brak znieczulenia z widzimisię lekarza to przesada. U innego dentysty poprawiam, naprawiam kolejnego zęba... Szkoda...

jestem bardzo zadowolny z wizyty i mojego usmiechu i plomb na pewno nie zmienię lekarza

nie szanuje pacjentów, zarozumiała ale kompetentna.

nie szanuje pacjentów, zarozumiała ale kompetentna.

Prosty komentarz: nie wyobrażam sobie wizyty u innego lekarza stomatologa. Po prostu super! Profesjonalny sprzęt, miła obsługa, co najważniejsze nie boli, zawsze na czas. Oczywiście jakość wykonywanych zabiegów nie budzi żadnych zastrzeżeń. WIELKIE 5

Najlepsza dentystka na swiecie nawet w Warszawie w dobrych klinikach nie znalazlam takiego dentysty jak pani Justyna.Bardzo sie boje wizyt u dentysty jednak mile i sympatyczne podejscie dentystki niweluje ten strach!!

miła sympatyczna pani dentystka bardzo dokładna i solidna

miła sympatyczna pani dentystka bardzo dokładna i solidna