Justyna Dolata-Strychowska

Pani Justyna jest miła, serdeczna i bardzo profesjonalna. Leczenie jest bezbolesne, dokładne. Polecam nawet najbardziej wymagającym!!!

Serdecznie Polecam!! Pełen profesjonalizm w każdym calu! Zdecydowanie najlepszy lekarz stomatolog, u jakiego dotychczas się leczyłam.

Bardzo miła i kompetentna Pani doktor. Mimo młodego wieku znakomicie zna się na swojej pracy. Niezwykle rzeczowa, dokładna. Podjęła się leczenia kompleksowo. Leczy ze znakomitym rezultatem. Na fotelu można wręcz zasnąć, delikatna ale skuteczna. Zdecydowanie poleciłabym wszelkie zabiegi w tym gabinecie. Cenowo nie odbiega od innych stomatologów, zaryzykować można stwierdzenie, że nie opróżnia portfela.

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Gdynia"?

Ars Dentana Praktyka Stomatologiczna
Gdynia, ul. Rdestowa 4/u3