lekarz Justyna Frąszczak-Wojańska

2,7
2,9
2,1

Nikomu nie polecę, wszystkie negatywne opinie na temat Pani doktor jakie tutaj przeczytałam to 100% prawda. Brak empatii, zrozumienia i brak chęci porozmawiania z rodzicem. Zostałam zbyta, że mam obserwować dziecko, kiedy poinformowałam ze podałam dziecku leki przeciwgorączkowe usłyszałam widocznie wystarczyło. Arogancka, niemiła i nawet nie chciała wysłuchać objawów dziecka, przerwała mi w połowie wypowiedzi i cała wizytę była zła, ze pojawiłam się z dzieckiem - jej zdaniem niepotrzebnie - w szpitalu.

Kompetentny, rzeczowy lekarz. Duża wiedza i doświadczenie. Bardzo konkretne i profesjonalne podejście do dziecka, którego zdrowie jest priorytetem. Zapewnia poczucie bezpieczeństwa. Jak ktoś szuka pogłaskania to niech się uda do innej placówki, szpital i poradnia są po to aby postawić trafną diagnozę i skutecznie leczyć pacjenta, to właśnie otrzymaliśmy.

Bardzo nieżyczliwa i niemiła lekarka. Brak zrozumienia i empatii dla rodzica. Na pytanie o odpis dla dziecka - z którym spędziłam na izbie przyjęć 4 godziny - wybuchła, odpowiadała podniesionym głosem. Pani doktor nie chciała podać swojego imienia i nazwiska, a poruszała się bez identyfikatora. Pierwszy raz spotkałam się z takim podejściem do rodzica na Szpitalnej w Poznaniu.

Bardzo polecam Panią Doktor. Poznałam ja na oddziale neurologii bardzo konkretna osoba. Codziennie po obchodzie przychodziła mówiła jaki jest plan dalszego leczenia omawiała wyniki badań, cierpliwie i rzeczowo odpowiadała na moje pytania. Jak coś mnie niepokoiło zawsze wysłuchała i nigdy niczego nie lekceważyła dla pewności zlecała dodatkowe badania. Pani Doktor zawsze sympatyczna i kulturalna. Bardzo dziękujemy za opiekę. Oskar z mamą.

Pani Doktor niegodna zaufania oraz polecenia.przywiozła nas do szpitala karetka bo dziecko mialo duszność,nie mogło oddychać a ona podsumowała,że pewnie ma katar i zatkał się nos,a my spanikowalismy.od 5lat jestem mamą i umiem odróżnić zatkany nos od problemów z oddychaniem.do pomocy z karetki miała pretensję o przywiezienie dziecka,cały czas głośno zwierzała się komuś przez tel przy otwartych drzwiach jak ma ciężko bo ciągle ktoś przyjeżdża z glupotami.koniec końców odeslala nas do lek.rodzinnego i tyle

Nie polecam. Byliśmy pod opieką Pani doktor w szpitalu. Zainteresowanie pacjentem raczej żadne. Będąc na sali z innymi rodzicami da się zauważyć że do innych często przychodzi lekarz prowadzący jednak Pani doktor nie uznaje tego w swoim obowiązku pracy. W zamian za to można obserwować jak flirtuje nagminnie z innym lekarzem na oddziale. Niestety pacjent dla pani doktor jest mało ważny. Co do wiedzy i kompetencji też słabo. Zleca wyniki których później nie interpretuje bądź trzeba się upominać. Nie słucha rodziców którzy znają dziecko najlepiej. Wywiad prowadzi w ten sposób aby ogłupiać rodziców. Szkoda że dopiero w ostatni dzień naszego pobytu dowiedzieliśmy się o możliwości zmiany lekarza bo byśmy zmienili. Wystarczy porozmawiać z pielęgniarkami aby dowiedzieć się że to standardowe podejście Pani doktor i nie byliśmy jedyni w ten sposób traktowani. Mamy nadzieję że nie spotkamy już tej Pani doktor na naszej drodze bo nawet nie starała się pomóc dziecku.

Byłam u tej pani z dzieckiem na ostrym dyżurze, zostałam na dzień dobry wyzwana, że po co się zjawiłam, trzeba było jeszcze zostać w domu i czekać na rozwój wypadków. Niemiła, arogancka, NIGDY WIĘCEJ NIE PÓJDĘ Z DZIECKIEM DO TEJ LEKARKI. BRAK EMPATII I FACHOWEJ POMOCY Z JEJ STRONY.

Lekarka jest super. Uratowała mi syna. Jako jedyna nie zlekcewazyla nas a postanowiła poszukać przyczyny stanu rzeczy znalazła. Fachowiec w każdym calu. Może wydawać się nie uprzejmą i szorstka niemiła ale taka nie jest po 8 dniach na oddziale trochę ja poznałam. Jest fajna osoba konkretną i tłumacząca wszystko jasno.

Potwierdzam wszystkie poprzednie komentarze Pani doktor bardzo nie mila i nie skora do rozmowy z rodzicami. Nie potrafi zrozumieć że rodzice mogą się martwić i mieć wątpliwości. Chyba najbardziej nieprzyjemny lekarz jakiego w życiu spotkałem

Zgadzam sie z powyższymi opiniami. Bez empatii dla zatroskanych rodziców, na "dzień dobry" wyraża swoja opinie w niegrzeczny sposób jakby miała "dziecko" przed sobą. Dzisiaj uznalam, ze nie zniże sie do poziomu rozmowy Pani Dr...Ale wiem, ze to byla pierwsza i ostatnia wizyta.