lekarz Justyna Grzeszczak-Seneńko

Okulista

Bardzo duża wiedza merytoryczna,duże doświadczenie, wspaniały człowiek-lekarz.

Bardzo duża wiedza merytoryczna,duże doświadczenie, wspaniały człowiek-lekarz.

Wizytę miałam umówioną 01.03.2012 godz 17.40,przywitał mnie sympatyczny Pan o miłym głosie ,który od progu wzbudza sympatie. Zaprowadził mnie do gabinetu Pani doktor.Rzeczywiście jest to bardzo ciepła i kompetentna osoba ,po wywiadzie przeprowadziła badania i w sposób prosty i rzeczowy powiedziała co mi dolega. Polecam szczerze .Krystyna

badania i w sposób prosty i rzeczowy powiedziała co mi dolega.
Polecam szczerze .Krystyna

Naprawdę cudowny lekarz, miła, uprzejma kobieta, profesjonalnie podchodzi do wykonywanego zawodu, dokładnie przeprowadza badanie, po prostu same plusy, polecam wszystkim jej usługi, dobrze ze jeszcze wśród tej grupy zawodowej taka kobieta, która swoim zaangażowaniem obala mit o wałkoniach w białych kitlach :)

niesamowita, dociekliwa, potrafi przyznać sie, że nie wie wszystkiego, nie zostawi z problemem,stawia trafne diagnozy, jej sposób leczenia diagnozowałam ze sławami okulistyki w Polsce, diagnoza był bezbłędna, lecze córke 5 lat, polecam matkom z małymi dziećmi bo to opanowana i ciepła osoba. Monika

po prostu lekarz, nie ma dla Niej znaczenia status i profrsja pacjenta

po prostu lekarz, nie ma dla Niej znaczenia status i profrsja pacjenta

Wciąż poszukujesz "Okulista Radom"?

ulica Struga 54
Wojewódzki Szpital Specjalistyczny
ulica Aleksadrowicza 1
Traugutta 31 lok. 33

Witolda 6/8 lok. 9
26-600 Radom

Przychodnia Specjalistyczna Lekarzy i Stomatologów
Żeromskiego 50