lekarz Justyna Grzeszczak-Seneńko

Bardzo duża wiedza merytoryczna,duże doświadczenie, wspaniały człowiek-lekarz.

Bardzo duża wiedza merytoryczna,duże doświadczenie, wspaniały człowiek-lekarz.

Wizytę miałam umówioną 01.03.2012 godz 17.40,przywitał mnie sympatyczny Pan o miłym głosie ,który od progu wzbudza sympatie. Zaprowadził mnie do gabinetu Pani doktor.Rzeczywiście jest to bardzo ciepła i kompetentna osoba ,po wywiadzie przeprowadziła badania i w sposób prosty i rzeczowy powiedziała co mi dolega. Polecam szczerze .Krystyna

badania i w sposób prosty i rzeczowy powiedziała co mi dolega.
Polecam szczerze .Krystyna

Naprawdę cudowny lekarz, miła, uprzejma kobieta, profesjonalnie podchodzi do wykonywanego zawodu, dokładnie przeprowadza badanie, po prostu same plusy, polecam wszystkim jej usługi, dobrze ze jeszcze wśród tej grupy zawodowej taka kobieta, która swoim zaangażowaniem obala mit o wałkoniach w białych kitlach :)

niesamowita, dociekliwa, potrafi przyznać sie, że nie wie wszystkiego, nie zostawi z problemem,stawia trafne diagnozy, jej sposób leczenia diagnozowałam ze sławami okulistyki w Polsce, diagnoza był bezbłędna, lecze córke 5 lat, polecam matkom z małymi dziećmi bo to opanowana i ciepła osoba. Monika

po prostu lekarz, nie ma dla Niej znaczenia status i profrsja pacjenta

po prostu lekarz, nie ma dla Niej znaczenia status i profrsja pacjenta

Cudowny,ciepły człowiek!!!Zawsze służy pomocą,dobrym słowem,zawsze uśmiechnięta,pomimo że niejednokrotnie pewnie zmęczona.Wspaniała kobieta!!!

Wspaniały lekarz, wspaniały człowiek.Gorąco polecam.

Wspaniały lekarz, wspaniały człowiek.Gorąco polecam.

Doktor Justyna Grzeszczak-Seneńko nie tylko wspaniały lekarz, ale też człowiek, humanista przez duże H i altruista. Zawsze uczynna, pomocna ciepiącym,również wtedy gdy schodzi z dyżuru zmęczona. Inni "pracownicy służby zdrowia" powinni brać z niej przykład. Pozdrawiam serdecznie.