lekarz Justyna Iwaszko

O Pani doktor można powiedzieć tylko w samych superlatywach. Moja mama trafiła do szpitala z potwornym bólem po prawej stronie pod żebrami. Przyjęli ją na oddział w w nocy z piątku na sobotę. Dla mnie oznaczało to weekend i czekanie do poniedziałku. W niedzielę dyżur miała Pani doktor natychmiast podjęła decyzję o operacji. Po niej jej stan był ciężki, septyczny. Wtedy jej przemyślana decyzja uratowała jej życie po raz pierwszy . Niestety musiała mieć kolejną operację przyczynił się do tego rozległy stan zapalny. Pani doktor nie cofnęła się i wtedy po raz drugi uratowała jej życie. Walczyła o nią każdego dnia. Miała podaną krew (na którą trochę czekaliśmy była sprowadzana). Reagowała na każdą zmianę stanu pacjentki. Po raz trzeci mama musiała przejść zabieg protezowania dróg żółciowych. Cały czas nadzorowała stan mojej mamy. Piszę o tym aby ludzie wiedzieli, że ma cudowne ręce, wiedzę na światowym poziomie. Mama spędziła w, szpitalu cały miesiąc będąc trzykrotnie operowana. A my DZIĘKUJEMY JEJ ZA ŻYCIE ❤️ Wszystkiego co najlepsze dla Pani doktor życzy pacjentka Zofia wraz z rodziną

Zupełnie nie rozumiem i nie zgadzam się z opiniami o lek. iwaszko, kompletny brak zarówno zainteresowania pacjentem jak i empatii, wstyd Pani doktor

Wspaniała,kompetentna,godna polecenia pani doktor. Człowiek o dobrym Sercu który wspaniale traktuje swoich pacjentów.Operacja przeprowadzona po mistrzowsku bez powikłań. Polecam

Wspaniała,kompetentna,godna polecenia pani doktor. Człowiek o dobrym

Pani doktor jest wspaniałym człowiekiem, a co za tym idzie dobrym lekarzem. Po wycięciu wyrostka w szpitalu pamiętam że jedyna się martwiła o mnie Dziękuję ! Bardzo miła i ma dobre podejście do pacjenta, każdy lekarz powinien brać z niej przykład.

Nie sposób w krótkim czasie obserwacji ocenić kompetencji,więc nie oceniam.Jest lekarzem życzliwym pacjentom,ma dużą dozę empatii,oraz interesuje się stanem operowanego przez siebie pacjenta.Udziela rodzinie szczegółowych informacji o przebiegu leczenia oraz służy radą.Jest jasnym promyczkiem na tym nieżyczliwym oddziale.