lek. dent. Justyna Jasińska

Protetyk, Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

Dziwią mnie negatywne opinie; poniewaz ja man bardzo dobre doświadczenie. Pani Justyna zrobiła mi dwie kanałowki i kilka plomb. O wszystkich kosztach informowała mnie na bieżąco. Ja z czystym sumieniem polecam usługi świadczone przez panią doktor.

Najgorsza dentystka ever. Omijać szerokim łukiem! Rozwierciła mi zdrowy ząb i powiedziała, że kolejne 6 mam do zrobienia. Koszty już w tysiącach zl za jeden kanałowy! Poszłam do innej, zrobiła RTG i się okazało ze ząbki zdrowe! Naciągaczka! Mało tego jeszcze nie zeszłam z fotela to już wolała następna osobę. Tacy ludzie powinni mieć zakaz prowadzenia działalności! Najbardziej pazerna na kasę dentystka u jakiej byłam!

Żenada. Brak profesjonalnego podejścia do klienta. Często zmienia terminy wizyt. Musiałem dwukrotnie dojeżdżać jednego dnia 25km na rowerze w piekielnym skwarze. Nie komentuje tego co wykonuje. Klienta informuje o cenie po skonczeniu zabiegu zamiast przed. Leczenie kanalowe prawej gornej piatki 500zl. O wiele drozej niz konkurencja. Zdecydowanie odradzam, tym bardziej ze nie jestem pierwsza osoba potraktowana w ten sposob. Nigdy wiecej tam sie nie zjawie. Zachlannosc na pieniadze przyslania profesjonalizm. Przyjmuje spoznione osoby i przez to naraza klientow na strate czasu i koszta. Nie jestem pewien czy ta pani jest calkowicie wyksztalcona do tego zawodu. Mysli ze potrafi manipulowac falszywym usmiechem i historyjkami o rodzinie.
Udam sie na komisje lekarska jeszcze tego tygodnia aby zbadac czy zab jest w porzadku czy nie. ODRADZAM!

Miła i kompetentna pani stomatolog.Dobre podejście psychologiczne do pacjenta.Potrafi rozładowac stres wywołany wizytą