dr n. med. Justyna Kalacińska-Mrówka

Może i dobry lekarz ale nie przekonam się o tym.. Za wizytę dziecka która trwała 60 sekund "konsultacja" zapłaciłem 50 zł.. Żeby się dowiedzieć że córce trzeba leczyć zęby.. ;/ Więc leczenie dziecka u tej Pani pewnie by mnie zrujnowało.. ;/ a dostaliśmy jeszcze małe puzzle dla małej... Najdroższe puzzle w historii Mikołowa.. Lekarz tylko dla mega bogatych...

Może i dobry lekarz ale nie przekonam się o tym..
Za wizytę dziecka która trwała 60 sekund "konsultacja"
Lekarz tylko dla mega bogatych...

Bardzo drogi stomatolog - za leczenie 1 zęba kanałowo zapłaciłam 850 zł i 5 razy musiałam jechać by go zrobiła. Jeśli chodzi o zęba bardzo ładnie zrobiony ale nie na moją kieszeń!!!

Super lekarz dla dziecka. Byłam z 3,5 rocznym synem. Co prawda była to tylko wizyta kontrolna, ale Pani doktor bardzo miła, umiała z dzieckiem porozmawiać, miała dużo czasu. Dziecko się nie zniechęciło, a wręcz mu się podobało. Udzieliła też wyczerpująco wszelkich informacji.

Zdecydowanie nie polecam Pani dr. Przyszłam do Pani dr w sprawie bolącego zęba. Pani dr powiedział, ze można go leczyć kanałowo za ponad 700zł i możliwe ze się go nie wyleczy lub inna metodą równie drogą i też nie ma gwarancji, że go wyleczy, po czym zaproponowała usunięcie zęba za ponad 200zł i powiedziała, że mam podjąć decyzję, którą metodę wybieram. Logiczne ze nie skorzystam z 2 pierwszych metod ponieważ mogę nie przynieść wymaganego efektu. Po czym Pani dr powiedział, że konsultacja kosztuje 50zł- czyli stwierdzenie, że zęba należy usunąć.

Wspaniała, ciepła osoba, która wzbudza zaufanie i przy której pacjent czuje się bezpiecznie. Trafiłam do gabinetu 3 miesiące temu z wieloma ubytkami, dzisiaj mam wyleczone wszystkie zęby. Pani Dr uratowała mi jednego zęba, który był w tragicznym stanie, którego poprzednia dentystka chciała usuwać. Polecam, mimo tego, że drogo to warto!

Naprawdę super podejście do dziecka. Tylko te ceny. Nie każdego stać na plombę za 200zł u małego dziecka.

Po wielu wizytach u różnych dentystów zdecydowanie polecam. Chodzę do pani dr z małym dzieckiem, które nie chce współpracować, inni lekarze raczej odsyłali mnie gdzieś indziej, nie bardzo chcieli podejmować się leczenia dziecka. Ma świetne podejście do dzieci, bardzo uprzejma, naprawdę polecam.

Po wielu wizytach u różnych dentystów zdecydowanie polecam.

świetny lekarz - ba wspanialy ...dla dziciakow ale ceny-za sama kontrole zaplacilismy 60 zl -trwala ok 10 min...za drogo :(niestety

:(niestety

Pani Justyna jest bardzo dobrym lekarzem ma super podejście do dzieci ale niestety nie na każdą kieszeń uważam że ma zbyt wysokie ceny swoich usług .

Pani Doktor Justyna Kalacińska - Mrówka w gabinecie zajmuje się głównie stomatologią zachowawczą, protetyką i oczywiście leczeniem wszystkich dzieci. Znakomicie dba o ząbki moich najmłodszych facetów w rodzinie oraz żony ;). Wszyscy ją chwalą gdyż jakość wykonyanej przez nią pracy jest znakomita, a przy tym jest bardzo delikatna i dokładna - dzieci ją wprost uwielbiają. Polecam jej usługi jak i jej męża Marciana Mrówkę Specjalistę CHIRURGII SZCZĘKOWO-TWARZOWEJ.