mgr Justyna Karnowska

Położna, Wizyty domowe

Rodziłam w czerwcu 2017r. pomoc pani Justyny była bezcenna, mogę powiedzieć że poród w dużym stopniu dzięki niej nie zakończył się cesarką.. 😄 jest nastawiona przede wszystkim na dobro pacjentki i jej dziecka, robi wszystko aby ulżyć jej w bólu oraz aby poród przebiegał sprawnie. Jej ogromny profesjonalizm sprawił, że czułam się bezpieczna i wiedziałam że ma wszystko pod kontrolą... Dzięki niej poród był dla mnie wspaniałym i miłym przeżyciem.. 😄 😄

Miałam to szczęście, że rodziłam z panią Justyną i z czystym sumieniem mogę każdej przyszłej mamie ją polecić! Jest profesjonalistką w swojej dziedzinie. Dzięki niej czułam się bezpiecznie i byłam spokojna. Pani Justyna jest miła, sympatyczna, a przede wszystkim kompetentna, zna się na swojej pracy i do tego ją lubi. Jeśli będę mieć szczęście jeszcze kiedyś rodzić to mam nadzieję, że też z pomocą pani Justyny Karnowskiej. Polecam też szkołę rodzenia Pani Justyny. Wiedza, którą przekazuje Pani Justyna jest bardzo pomocna zarówno w ciąży, podczas porodu, jak i po porodzie.

Rodziłam z Panią Justyną w sierpniu 2013r i to jej zawdzięczam, że zdołałam do końca własnymi siłami przejść trudy porodu i teraz cieszyć się zdrowym i silnym bobasem. Położna z prawdziwego zdarzenia! Bardzo kompetentna z olbrzymim doświadczeniem, wie jak pomóc rodzącej i robi wszystko, by maksymalnie skrócić jej cierpienie. Swoją pracę wykonuje z wielkim poświęceniem. Dała mi mnóstwo wsparcia, swoim podejściem wprowadziła atmosferę spokoju, poczucia bezpieczeństwa, maksymalnie podbudowała moją wiarę we własne możliwości a tym samym sprawiła, że poród (mimo, że długi i ciężki) stał się dla mnie niezapomnianym przeżyciem i wspominam go z uśmiechem na ustach. Fantastyczna, ciepła osoba z dużym poczuciem humoru i jeszcze większym doświadczeniem zawodowym. Gorąco polecam wszystkim ciężarnym, które podobnie jak ja niedawno myślą o porodzie z przerażeniem. Warto nawiązać kontakt z Panią Justyną przed terminem porodu i udać się do jej szkoły rodzenia, gdzie wnikliwie wyjaśni przebieg porodu, pomoże zmienić nastawienie, zapozna ze sposobami łagodzenia bólu, nauczy ćwiczeń, pozycji wertykalnych i przekaże wiele cennych informacji na temat samej ciąży, porodu oraz opieki nad maluszkiem.

Wspaniała położna. Bardzo ciepła, życzliwa, dająca ogromne poczucie bezpieczeństwa zarówno kobiecie, jak i mężowi (co było dla mnie bardzo istotne). Jestem ogromnie wdzięczny Pani Justynie za opiekę nad żoną, za czas, który nam poświęcała odpowiadając na różne pytaniami i za bezinteresowną troskę o nasze samopoczucie zarówno przed, w trakcie, jak i po porodzie. Prawdziwy fachowiec z klasą, godna polecenia w 100%.

Jest super Osobą, ma bardzo fajną szkołę rodzenia,przyjdzie do porodu nawet w święta.Położna z prawdziwego zdarzenia!

Pani Justyna jest wspaniałą położną.

Pani Justyna jest wspaniałą położną.

Pani Justyna uczestniczyła bezinteresownie w moim porodzie! Jest bardzo miłą i posiadajacą olbrzymia wiedzę polożną. Polecam!