lekarz Justyna Kminikowska

Leczymy się u naszej Pani Doktor Justyny już od kilku lat. Lubimy te wizyty, bo zawsze jest przyjaźnie i wszystko wiemy. Pani Doktor jest czujna, dociekliwa i pozytywnie nas zaskakuje. Dziękujemy i polecamy.

Leczymy się u naszej Pani Doktor Justyny już od kilku lat.
Lubimy te wizyty, bo zawsze jest przyjaźnie i wszystko wiemy.
Pani Doktor jest czujna, dociekliwa i pozytywnie nas zaskakuje.
Dziękujemy i polecamy.

Kompetencja, dociekliwość, życzliwość, empatia, oraz głos, który koi nerwy i sam w sobie jest terapią

Dobre podejście do pacjenta, pełen profesjonalizm w dodatku pani jest prześliczna <3

Doktor z powołaniem. Nigdy nie zostawi dziecka w potrzebie. Moja 4latka chce chodzić tylko do niej! Raz przymusowo musieliśmy iść do kogoś innego i po wizycie mała nie była zadowolona, a ja niedoinformowana.

Chodzę z synem do Pani Doktor już od ok. 2 lat. Pani Doktor zawsze jest profesjonalna, cierpliwa i miła. Szczególnie teraz, w okresie epidemii, otrzymaliśmy dużą pomoc, za co jestem ogromnie wdzięczny. Bardzo polecam. Mateusz

To jest moja Pani Doktor. Prawdziwa kochana Pani Doktor. Wielokrotnie leczyla mojego synka. Wychodzilismy obronną reka z różnych, niekiedy ciezkich sytuacji. Bywalo, ze nie bylo Pani Doktor w pracy, leczylismy się przymusowo gdzie indziej i zawsze musielismy wrocic po wlasciwa pomoc do wlasciwej osoby. Ma wspaniałe podejscie. Karol zawsze mowi, ze pojdzie tylko do Pani Justyny :)

Miła Pani Doktor, synek nareszcie nie boi się badania, zawsze otrzymujemy skuteczną pomoc. Dziękuję.

Lekarz z powołaniem. Miła, kompetentna, poświeca czas i uwagę, a co przede wszystkim- pamięta swoich pacjentów. Synek ma 7 m-cy, Pani Doktor dwukrotnie kierowała Nas na SOR, mimo mojego niezadowolenia, i za każdym razem skierowanie było wskazane, dziecko wymagało leczenia szpitalnego. Polecam gorąco. A że czasem czeka sie w kolejce, to nie wina Pani Doktor, która podczas wizyty nie spogląda na zegarek, tylko zajmuje się pacjentem, a przychodni, która zapisuje pacjentów w krótkim odstępie czasu. Wole poczekać na swoją kolej, niż szybko zostać taśmowo potraktowana. Choć jedynie raz czekałam, i ...

Polecam gorąco. A że czasem czeka sie w kolejce, to nie wina Pani Doktor, która podczas wizyty nie spogląda na zegarek, tylko zajmuje się pacjentem, a przychodni, która zapisuje pacjentów w krótkim odstępie czasu. Wole poczekać na swoją kolej, niż szybko zostać taśmowo potraktowana. Choć jedynie raz czekałam, i niespełna 10 minut.