lekarz Justyna Krawczyk

Internista

1,6
1,3
1,4

Jak dla mnie najlepsza pani Doktor na jaką w życiu trafilam. Zawsze trafia w sedno choroby. Jest życzliwa sympatyczna i z poczuciem humoru jak ja. Pozdrawiam wszystkich narzekajacych Joanna W

Pani doktor była niegrzeczna i niekulturalna. Przez 40 minut krzyczała na mnie, że niepotrzebnie do niej przyszłam, bo powinnam była iśc do innego lekarza, zajmując niepotrzebnie tym krzykiem mój czas , swój i innych pacjentów którzy w kolejce czekali. Nie polecam.

Pani Doktor, mam wiele wyrozumiałości, ale odrobina uwagi, skupienia na pacjencie i wskazówki, jak ma przyjmować leki, zajrzenie do notatek w kartotece - to chyba nie tak wiele dla pacjenta, który nie jest namolny. Nikt na siłę nie musi wykonywać swojego zawodu. Przykro, zmieniam przychodnię, która jest mi bliska od kilkunastu lat... Nie robi Pani pacjentom łaski, że ich przyjmuje, wstyd....

Bardzo nieżyczliwa i niemiła pani. W czasie gdy ma być w gabinecie znika na całe godziny. Jest arogancka, pyskata i bardzo bezczelna. Nigdy więcej.

W zasadzie poniższa opinia wyraża moje zdanie. Pani doktor jest bezczelna i robi łaskę, że w ogóle przyjmuje. Czas na zmianę przychodni.