lekarz Justyna Krawczyk

1,2
1,3

W poniedziałek, 11.03.2024 rano miałam wizytę u Pani Justyny Krawczyk. Wynik EKG - migotanie przedsionków. Pani Krawczyk krzyczała na mnie całą wizytę i na koniec dodała, że mam iść na taksówkę i jechać do szpitala. Powiedziała, że nie można wzywać pogotowia do Przychodni. Pielęgniarka, która przyszła z moim wynikiem, również została tak potraktowana przez panią Krawczyk, że cała zdenerwowana i czerwona podeszła do mnie i prosząco powiedziała, że lepiej dla mnie będzie jak pójdę na tą taksówkę. Pani Krawczyk - internista, lekarz, który nie ma szacunku do ludzi, do współpracowników, ...

Powiedziała, że nie można wzywać pogotowia do Przychodni.

Pani Krawczyk - internista, lekarz, który nie ma szacunku do ludzi, do współpracowników, pacjentów. Potraktowała mnie poniżająco, czego nie potrafię ocenić inaczej niż skandalicznie. Sama pracowałam ponad 40 lat w służbie zdrowia i nie wyobrażam sobie nikogo tak potraktować, pomimo zmęczenia i emocji.
Oficjalnie złożę skargę na Panią Krawczyk, bo takim zachowaniem stanowi zagrożenie dla pacjentów (wysyłanie pacjenta z migotaniem przedsionków na taksówkę).

Jestem oburzona zachowaniem pani doktor, wyżywa się na pacjentach . Jest bardzo nie miła , pogania bo nie ma czasu , strofuje i kompletnie nie szanuje pacjentów. Ciężko się skupić na chorobie i badaniu w takiej atmosferze . Już tam nie wrócę .

Jeden z najbardziej nieuprzejmych lekarzy z jakimi miałam do czynienia, obcesowa, krzycząca, kompletnie niesłuchająca pacjenta, poniżająca pacjenta, a co najgorsze tele- wizyta przerwana z pacjentem, słowem "dowidzenia". Po ponownej próbie kontaktu, rozmowa była niemożliwa, ponieważ wizyta została zakończona przez Panią doktor oraz rozliczona. Za takie traktowanie pacjenta , lekarz powinien ponosić konsekwencje, ale patrząc na opinie o Pani doktor, nikt nic z tym nie robi.

Najgorszy lekarz z jakim miałam doczynienia. Nieuprzejma od samego wejścia, ironiczna, wredna i totalnie nie szanująca drugiego człowieka. Przyszłam na wizytę po zwykłe skierowanie na najbardziej podstawowe badanie, a usłyszałam, że przecież mogę sobie za to zapłacić. Po tej wizycie zmieniłam przychodnie, bo bycie lekarzem nie oznacza traktowanie innych z góry i nie zwalnia z wzajemnego szacunku do drugiego człowieka.

Dnia 10 maja 2022 r. o godz. 13.00 moja mama miała umówioną wizytę z P. Krawczyk. Mama skarżyła się na ból w lewym uchu, po lewej stronie głowy i czoła. Towarzyszyłam jej i byłam tłumaczem, bo mama nie mówi dobrze po polsku. Podczas naszej wizyty pani doktor była bardzo niemiła i niecierpliwa. Podnosiła głos bez powodu, była niegrzeczna w stosunku do mnie i mojej mamy. Obwiniała moją mamę za to, że przyjechała z Ukrainy do Polski i korzysta z opieki zdrowotnej i nie leczyła się na Ukrainie (przypominam, że powodem ...

Podczas naszej wizyty pani doktor była bardzo niemiła i niecierpliwa. Podnosiła głos bez powodu, była niegrzeczna w stosunku do mnie i mojej mamy. Obwiniała moją mamę za to, że przyjechała z Ukrainy do Polski i korzysta z opieki zdrowotnej i nie leczyła się na Ukrainie (przypominam, że powodem wizyty był nagły ból, a nie wcześniejsze dolegliwości). Pani doktor pokazywała wyraźne zdenerwowanie i zażenowanie za każdym razem jak musiałam użyć translatora, albo gdy prosiłam o powtórzenie czegoś. Moja mama jest 70-letnią osobą i potraktowanie jej w taki sposób jest nie tylko nieprofesjonalne, ale też nieetyczne i niedopuszczalne.
Po raz pierwszy w czasie naszego 2-miesięcznego pobytu w Polsce spotkałyśmy się z takim zachowaniem.

Czytając inne opinie myślałam, że nie jest tak źle. Jestem osobą, która stara się nie wyrażać niepochlebnych opinii w internecie ale po wizycie u tej pani doktor nie mogę siedzieć cicho. Najgorszy lekarz jakiego spotkałam. Zero empatii i zrozumienia. Szkoda tracić czas i tak się człowiek niczego nie dowie a tylko się wkurzy - lepiej poczekać na wizytę do dobrego specjalisty.

Pani doktor była niegrzeczna i niekulturalna. Przez 40 minut krzyczała na mnie, że niepotrzebnie do niej przyszłam, bo powinnam była iśc do innego lekarza, zajmując niepotrzebnie tym krzykiem mój czas , swój i innych pacjentów którzy w kolejce czekali. Nie polecam.

Jak dla mnie najlepsza pani Doktor na jaką w życiu trafilam. Zawsze trafia w sedno choroby. Jest życzliwa sympatyczna i z poczuciem humoru jak ja. Pozdrawiam wszystkich narzekajacych Joanna W

Pani Doktor, mam wiele wyrozumiałości, ale odrobina uwagi, skupienia na pacjencie i wskazówki, jak ma przyjmować leki, zajrzenie do notatek w kartotece - to chyba nie tak wiele dla pacjenta, który nie jest namolny. Nikt na siłę nie musi wykonywać swojego zawodu. Przykro, zmieniam przychodnię, która jest mi bliska od kilkunastu lat... Nie robi Pani pacjentom łaski, że ich przyjmuje, wstyd....

W zasadzie poniższa opinia wyraża moje zdanie. Pani doktor jest bezczelna i robi łaskę, że w ogóle przyjmuje. Czas na zmianę przychodni.