lekarz Justyna Krzyżak

pani doktor jest beznadziejna odpierala moj drogi porod byla chamska ordynarna i przes pania doktor bo zostawila mi kawalek lozyska znalazlam sie w szpitalu zakarzeniem bolem brzucha i goraczka 42stopnie nawet nie powinna leczyc zwierzat i zdobrego zrudla wiem ze w przychodniu wykonuje aborcjr

Chodzę do dr Krzyżak już prawie od 2 lat. Wcześniej zmieniałam bardzo często lekarzy-ginekologów - choruję na zespół policystycznych jajników i wydawało mi się, że żaden lekarz nie zajął się mną w sposób kompletny. Póki co postanowiłam zostać pod skrzydłami dr Krzyżak i chodzę do niej na wizyty w przychodni. Dzięki niej wyleczyłam nadżerkę w tani, ale może niezbyt komfortowy sposób (cotygodniowe opatrunki z Vagothylu), przepisała mi również tabletki antykoncepcyjne, które nie wpływają negatywnie na mój organizm. Mam jednak pewne zastrzeżenia - o usg dopochwowe musiałam się sama upomnieć, żeby przyjrzeć się dokładniej moim jajnikom. Pani doktor nie posiada również usg, dzięki któremu można zbadać piersi (musiałam się w tym celu udać do gabinetu dr Króla). Poza tym rzeczywiście wizyty są błyskawiczne i myślę, że pani doktor nie wypytuje się dokładnie pacjentki o niektóre kwestie związane ze zdrowiem. Cały czas zastanawiam się czy warto zostać pod opieką pani doktor, bo niebawem planuję zajście w ciążę.

Nie polecam Pani Doktor Krzyżak. Owszem, jest bardzo miła i sprawia pozytywne wrażenie ale to przecież nie jest najważniejsze w zawodzie jaki wykonuje. Była w porządku dopóki chodziłam po tabletki. Odkąd zaszłam w ciążę odnoszę wrażenie że nie prowadzi jej jak należy. Pierwszy bardzo duży minus to brak usg w gabinecie. Dobra, to nie jej wina, ale gdybym o tym wiedziała szukając lekarza gdzie mogę chodzić na nfz, to wybrałabym innego. A tak to muszę robić usg prywatnie. Miałam plamienia, pani doktor przepisała tabletki nie zbadawszy mnie nawet, nie wyjaśniła jaka może być przyczyna, co robić, no zero informacji. Zrobiłam badania krwi, wyszła lekka anemia i jeszcze jakieś tam parametry troche poniżej normy. Nie wiem czy nie spojrzała na te wyniki czy nie zaniepokoiły jej one bo ani słowa nie powiedziała na ten temat. No i wizyta trwa 2 minuty. Przykładów mam jeszcze więcej. Nie polecam.

polecam pania dr. krzyżak. jak najbardziej ze mną rozmawia i wzubadza wątpliwości. jak jabardziej polecam

prowadziłam ciąże u Pani doktor Krzyżak, ogólne wspomnienia są pozytywne, zawsze wszystko tłumaczyła, przejmowała się wynikami badań, wszystko było w porządku, i chyba dlatego dobrze ją wspominam. Ciążę przeszłam bez żadnych problemów, mała anemia na początku, a tak to wszystko ok, ale nie wiem jak to się stało, pani doktor mówiła,że jest dobrze,że urodze naturalnie a tak się stało, że musiano mi zrobić cesarkę..... o co chodzi? nie wiem, ale jest wszystko ok to i lekarka była w porządku, bez zastrzeżeń

Leczę się u Pani Doktor kilka lat. Jest zawsze uprzejma. Choć niewylewna. Informacje podaje zwięźle, ale zrozumiale. Pełnego przekonania do niej nabrałam kiedy byłam w ciąży. Kierowala mnie na wszelki badania, kiedy trzeba było doradzała specjalistów. Długa w trakcie wizyty (w przychodni) słuchałysmy bicia serduszka maluszka. Szczęśliwie tak się złożyło, że to własnie Pani Doktor była przy ostatniej fazie porodu. Wykazała się dużą delikatnością, a wręcz czułością. Jestem bardzo zadowolona z prowadzenia przez Nią.

Witam ZDECYDOWANIE NIE POLECAM PANI KRZYŻAK,JEST MIŁA DO CZASU KIEDY CZEKA NA PIENIĄDZE,LAKONICZNIE UDZIELA ODPOWIEDZI NA PYTANIE I CHOCIAŻ DOBRZE POPROWADZIŁA MOJĄ CIĄŻĘ,WYRAŻNIE CZEKAŁA NA WIĘKSZA KASĘ PRZY PORODZIE..NIE DAŁAM.PO 14 GODZINACH RODZENIA CESARKE ZROBIŁ MI INNY LEKAREZ PO CZYM JAK DO NIEJ POSZŁAM NA KONTROLE PO PORODZIE I ZOBACZYŁA ZE JESTEM PO CC,UDAŁA ZE MNIE KOMPLETNIE NIE KOJARZY!!!!!!!WCZEŚNIEJ BYŁA PRZEMIŁA KOJARZYŁA FAKTY Z ROZMOWY W GABINECIE ITD.

Witam

Zdecydowanie bardzo dobra ginekolog,dzięki niej urodził się mój synus,wszystkie badania zaleciła ona właśnie i jak tylko było coś nie tak wolała to sprawdzić,jestem zadowolona.

Pani doktor Justyna Krzyżak to super babeczka,prowadziła moją ciążę i jestem z niej bardzo zadowolona,jak miałam jakiekolwiek wątpliwości czy dolegliwości w ciąży to pani doktor zawsze pomogła,jest bardzo miła,kompetentna,bardzo polecam.

Młodym dziewczynom zdecydowanie nie polecam dr Krzyżak :(

Młodym dziewczynom zdecydowanie nie polecam dr Krzyżak :(