lekarz Justyna Krzyżak

Mam do Pani doktor ogromny żal.Przez jej niedopatrzenie i zbagatelizowanie książkowych objawów ciąży pozamacicznej wylądowałam w szpitalu z pękniętym jajowodem i krwią w jamie brzusznej co zakończyło się oczywiście operacją.

DR KRZYŻAK ??? jestem na nie !!! a bycie miłą na wizytach prywatnych to nie wszystko ... ja mam bardzo przykre doświadczenia związane z ta lekarką :(

Prowadzi mnie z ciążą zagrożoną,nigdy nie bagatelizuje niepokojących objawów,często zleca badania,w tym równiez prenetalne,rzetelnie bada na kazdej wizycie.Jest bardzo miła.

Od lat korzystam z usług ginekoligicznych dr.Krzyżak, nigy nie mialam problemu , chodź gorzej jest z położną która pracuje w przychodni kolejowej, trzeba wziąść na nia poprawkę, jest antypatyczna. Ale jeśli chodzi o Panią dr, nie mam żadnych zastrzeżeń, jest miła, kompetentna i delikatna (jak na kobietę ginekologa) w ciąży chodziłam, do dr,Schaba niby sympatyczny, ale gdy rodziłam,pojechał sobie do domu i mnie zostawił w łapach takiej małpy która pocięła mnie od pępka do dołu!!Dr.Krzyżak po porodzie gdy poszłanm na kontrole do niej, zadbała o to żebym nie miała zbyt dużej blizny i żeby nie oszpeciło mojego ciała to co mi ta krowa zrobiła. NAPRAWDĘ POLECAM TA LEKARKE :))))))

U pani dr Justyny Krzyżak znalazłam się z polecenia znajomej, której prowadziła ciążę. Jestem bardzo zadowolona z dokonanego wyboru, przy jakichkolwiek wątpliwościach czy problemach wiem, że mogę liczć na pomoc, a już niestety takiej potrzebowałam, mam nadzieję, że do samego końca ciąży bedę tak samo zadowolona.

Jestem jej pacjentką od wielu lat i nigdy mnie nie zawiodła .

Jestem jej pacjentką od wielu lat i nigdy mnie nie zawiodła .

Bardzo przyjemna, wzbudzająca zufanie pani doktor. Odpowiada na wszystkie nurtujące pytania. Prowadziła moją ciąże. Gorąco polecam.