lek. med. Justyna Kuc-Gratel

Psychiatra

Ukończyłam studia medyczne na I Wydziale Lekarskim Uniwersytetu Medycznego w Lublinie w 2011 r.
Po odbyciu stażu podyplomowego w 2012 ...

Po odbyciu stażu podyplomowego w 2012 r. podjęłam specjalizację z zakresu psychiatrii w Państwowym Szpitalu dla Nerwowo i Psychicznie chorych w Rybniku.
Państwowy Egzamin Specjalizacyjny zdałam w marcu 2018 r. z wynikiem bardzo dobry. Uzyskałam tytuł psychiatry.

W praktyce lekarskiej łączę metody farmakologiczne z oddziaływaniem psychoterapeutycznym. Moja dotychczasowa praca dała mi doświadcz...

Pani doktor jest trzecią psychiatrą, do której trafiłam i w końcu miałam dobre wrażenie. Rozmowa trwała godzinę, wysłuchała moich problemów jednocześnie zadając adekwatne pytania. Było widać, że wie, o czym mówi. Dodatkowo skierowała mnie na dalsze badania diagnostyczne i poleciła terapeutów. Naprawdę jestem zachwycona.

Przyjemna atmosfera, dobry kontakt. Pani doktor wysłuchała z uwagą moich problemów. Jestem zadowolona i serdecznie polecam.

Pani doktor jest bardzo miła. Ma super podejście do pacjenta, odpowiada na każde pytanie i bardzo dobrze dobiera leczenie. Dzięki jej pomocy wychodzę z choroby.

Bardzo dobry specjalista. Już po krótkiej rozmowie wiedziałem że dobrze trafiłem. Dużym atutem p. doktor jest jej komunikatywność.

Lekarz godny polecenia. polecam każdemu kto ma problem ze zdrowiem psychicznym. Pierwsza wizyta, rozpoznanie, wypisane leki i życie stało się łatwiejsze.

Bardzo dobre podejście do pacjenta. Pani doktor ma dużą chęć pomocy. Wszystko co powinienem wiedzieć usłyszałem od pani doktor.

Wyjątkowy lekarz. Bardzo miła w obejściu, otwarta na pacjenta i bardzo pomocna. Oby więcej takich lekarzy.

Korzystałam z porady on-line. Pani doktor bardzo cierpliwa i miła. Rozmowa bez pośpiechu, Pani doktor wysłuchała i doradziła. Dokładne wytłumaczenie działania zapisanych leków . Jestem bardzo zadowolona z rozmowy.

Bardzo dokładna p. doktor. Cała wizyta przebiegała w miłej atmosferze. Nie można nic zarzucić, wszystko bardzo dobrze wytłumaczone. Jestem pod bardzo dużym wrażeniem profesjonalizmu i podejścia do mojej choroby

pani doktor jest bardzo miła i konkretna. Byłam na wizycie online ze względu na sytuację, ale rozmawiało się jak w gabinecie. Pierwsza wizyta na bardzo duży plus.