Justyna Kuklińska-Lupa

Dermatolog

3,7

Byłam na prywatnej wizycie u pani doktor. W gabiniecie spędziłam 1,5h. Pani doktor dokładnie przebadała moją skórę, cierpliwie tłumaczyła i wyjaśniała. Mój syn z azs był także badany przez panią doktor, która postawiła trafną diagnozę i dobre leki. Moje dziecko od kilku lat ma problemy ze skórą, było u wielu dermatologów,którzy nie mieli pomysłu na leczenie, dopiero pani doktor postawiła trafną diagnozę. Polecam.

Naprawdę polecam. Pani doktor jest bardzo miła i dokladnie tlumaczy na czym polega choroba, a to sie chwali :)

Pani doktor jest wyjątkowo nieprzyjemna i odmawia przyjęcia dziecka z ostrym stanem zapalnym zasłaniając się terminami. Na prośbę przyjęcia prywatnie wściekła się i również odmówiła. Nie polecam