Pani Doktor prawie doprowadziła mnie do utraty jajowodu. Przyjechałam do niej na izbę przyjęć do szpitala Kopernika z atakiem prawie 7 cm torbieli i skierowaniem na operację. Pani doktor stwierdziła jednak, że nie wyglądam na zbyt obolałą(mimo iż zwijałam się z bólu przed jej gabinetem), dostałam zastrzyk przeciwbólowy i polecenie aby wrócić na kontrole po miesiączce. Ponadto Pani doktor zabrała mi skierowanie do szpitala i wypuściła bez jakiegokolwiek potwierdzenia wizyty. Tymczasem zastrzyk przeciwbólowy nie pomagał. Wróciłam wiec do gabinetu i poinformowałam Panią doktor że ból nie przechodzi. Dostałam polecenie aby czekać aż zostanie przyjęta reszta pacjentów, wtedy Pani doktor do mnie wróci. Po ok 5 h od przyjazdu do szpitala w końcu zostałam przyjęta na oddział. Ból nie przechodził całą noc,nie reagowałam na żadne leki przeciwbólowe więc na drugi dzień zaproponowano mi laparoskopowe wycięcie torbieli.Jak się potem okazało sytuacja była bardzo ciężka jajowód był mocno skręcony, strzępi już poczerniały, większość lekarzy usunęłaby w takim przypadku cały jajowód. Na szczęście dzięki fachowej pomocy Dr Ludwina udało się wyłuszczyć torbiel, odkręcić i uratować jajowód. Boję się pomyśleć co by się stało gdyby faktycznie wróciła do domu (30km od szpitala) tak jak poleciła mi to Dr Lukoschek... mam 22 lata i prawdopodobnie nie miałabym już jajowodu.

Bardzo dobry specjalista! Do Pani Doktor trafiłam z polecenia - prowadziła moją ciąże. Bardzo rzetelnie i dokładnie przeprowadza badania, wszystko dokładnie tłumaczy a przy tym jest bardzo miła i życzliwa. Poświęca pacjentce tyle czasu ile potrzeba, chętnie i wyczerpująco udziela odpowiedzi na wszystkie pytania. Na jednej wizycie poświęciła mi aż 40 min. Mogę z całą odpowiedzialnością polecić Panią doktor Lukoschek.