dr Justyna Łygas

2,6

Nie znam lepszego lekarza pediatry.P dr jest profesjonalistką w 100 procentach.Zawsze,gdy tylko może służy swą pomocą.Zawsze stawia dobrą diagnozę i podejmuje odpowiednie leczenie.

nie polecam...nie potrafi słuchać, rodzic widzi dziecko na co dzień i w nocy a lekarz tylko przez kilka chwil...to co rodzic chce przekazać lekarzowi też jest ważne

Nie rozumiem o co państwu chodzi. Jesteśmy ludźmi dorosłymi, lekarz ma wyleczyć nasze dziecko, nie pić z nami kawę. W wypadku naszego synka sprawa była poważniejsza niż zwykłe przeziębienie, czego dwoje innych, mińskich pediatrów NIE ZAUWAŻYŁO (!!!), pani doktor od razu była zaniepokojona pewnymi dodatkowymi objawami i zleciła odpowiednie badania, potem interesowała się dalszym losem naszego syna. Umiejętności interpersonalne nie pokrywają się koniecznie z kompetencją. Owszem, doktor Łygas bywa szorstka, ale nie oczekiwaliśmy od niej wyrazów sympatii, tylko trafnej i sprawnej diagnozy. Pozdrawiam sfrustrowanych mińszczan, Danuta

Pozdrawiam sfrustrowanych mińszczan,
Danuta

Panią dr cechuje profesjonalizm. Na pierwszej wizycie ,byłam zdziwiona,że pyta i pyta,o to czy w nocy kaszle, czy w dzień, czy rano, cy napady,czy pojedyńczo czy sucho,czy mokro itd. Myślałam po co?? Teraz wiem jakie to wszystko wazne, doktor tłumaczy,że to co ja powiem to 50% dla postawienia dignozy, reszta to jej badanie. Teraz to doceniam, stąd diagnoza zawsze trafna,bez antybiotyku na wszystko. Znam owszem milszych pediatrów w MM, ale im nie ufam tak bardzo.Chyba w tym jest metoda. Nie każdy lekarz pasuje do każdego pacjenta, wtedy trzeba szukać dalej, ...

Myślałam po co??
Teraz to doceniam, stąd diagnoza zawsze trafna,bez antybiotyku na wszystko.
Znam owszem milszych pediatrów w MM, ale im nie ufam tak bardzo.Chyba w tym jest metoda. Nie każdy lekarz pasuje do każdego pacjenta, wtedy trzeba szukać dalej, ja znalazłam.

Jest szorstka, niemiła,zarozumiała, a pomoc polega na oskarżaniu o niedbałość o dziecko.Czy jest matka ,która nie dba o swoje dziecko.Nie polecam tego lekarza najgorszemu wrogowi.

nie rozumiem jak lekarz pediatra może być tak niemiły i szorstki, być może na wizycie prywatnej Pani doktor potrafi okazać więcej zainteresowania

P.dr jest naprawdę godna polecenia.diagnoza którą stawia jest zawsze trafna podejmuje odpowiednie leczenie. bardzo się cieszę że synek jest pod Jej opieką medyczna. Widac,że zna się na swojej pracy.Profesjonalistka.Ma dobre podejście do dzieci

Zgadzam się z opiniami,że pani doktor bywa szorstka,ale tylko wobec rodziców,nasze dzieci(3 i 5 lat) bardzo ją lubią,jest dla nich zawsze miła i wzbudza ich zaufanie,a to najważniejsze. O jej kompetencji świadczy dla nas choćby miejsce zatrudnienia-Centrum Zdrowia Dziecka.

pni doktor jest nie przyjemna dobrze stawia diagnoze

pni doktor jest nie przyjemna dobrze stawia diagnoze