lek. dent. Justyna Merta

Witam, nic ująć nic dodać, profesjonalizm na najwyższym poziomie, nie miałem przyjemności spotkać lepszego specjalisty i profesjonalisty, kompetencje na najwyższym poziomie, sto dwadzieścia procent poświęconego czasu dla pacjenta, nikogo innego nie polecę bo go nie znam, kultura osobista na najwyższym poziomie, córka (10 lat) po wizycie skomentowała, że już do żadnego innego dentysty nie pójdzie, moje zdanie jest takie samo... Serdecznie pozdrawiam Panią justynę

Witam,
Serdecznie pozdrawiam Panią justynę

Nie ma potrzeby aby się rozpisywać. Napiszę krótko, pani dr jest najlepszym stomatologiem jakiego spotkałem. Szczerze polecam! :)

polecam, Pani dr jest profesjonalistką.

polecam, Pani dr jest profesjonalistką.

Niestety pani dr nie pracuje już na Mackiewicza a do Wieliczki mam za daleko :( Pozdrawiam

Niestety pani dr nie pracuje już na Mackiewicza a do Wieliczki mam za daleko :(
Pozdrawiam

Znakomita pani doktor! Gdyby wszyscy dentyści podchodzili do pacjenta tak, jak dr Merta, to nikt nie unikałby wizyt u tych specjalistów.

Bardzo miła i delikatna osoba. Osobiście polecam. wyleczyła mnie ze strachu przed dentystą.