dr n. med. Justyna Młodzikowska-Albrecht

Neurolog

3,9
3,9

Mam powtarzające się od wielu lat zapalenie nerwu twarzowego. Przeszedłem wielu lekarzy, ale Pani doktor była pierwszym, który skierował mnie na rezonans głowy. Może wreszcie skończy się mój problem. Badanie było rzeczowe, pierwszy raz z należytą starannością i uprzejmością, nie na zasadzie "następny proszę". Pierwszy raz ktoś wyjaśnił i uzasadnił sposób brania lekarstw. Pilność zabiegów krótko od powstania choroby przynosi efekt. Uważam, że zrobiła maksymalnie co mogła. Przyjęła mnie dodatkowo ponad plan. Życzę sobie i innym takich lekarzy. My pacjenci nie należymy do łatwych i przyjemnych klientów, zwłaszcza po przejściu od kolejki do kolejki. Po którejś wizycie u podobnego specjalisty może nie o wszystkich objawach informujemy tego kolejnego, nam wydaje się, że powinien on to wiedzieć i stąd później niewłaściwa diagnoza. Życzę sukcesów Pani doktor i cierpliwości do nas pacjentów. Tak trzymać.

Najlepszy neurolog u jakiego byłem. A trochę gabinetów zwiedziłem. Napady migreny miewam od dziecka. Bóle tak silne ze czasami rodzina wzywała pogotowie. Po badaniach leczenie zaproponowane szybko dało rezultaty. Inna jakość życia - kto ma silne bóle głowy to wie o czym mówie. Rozumiem, że ktoś może mieć inne zdanie ale trudno mi uwierzyć w komentarze poniżej. Pozdrawiam Panią doktor

Kontakt do pani doktor otrzymałam z polecenia. Jest osobą miłą i wzbudzająca zaufanie, to zasługuje na podkreślenie. Więc jeśli ktoś idzie z bólem palca, to polecam. Niestety pani doktor popełnia błąd za błędem. Co gorsza nie potrafi się do nich przyznać. Na wizycie prywatnej przed punkcją lędźwiową zapisała mi antybiotyk i polopirynę w dawkach 3 razy dziennie przez 4 dni. Jak się okazało po punkcji, gdy wystąpiły pierwsze drętwienia kończyn, jest to kardynalny błąd, o czym wiedzą studenci medycyny na pierwszym roku studiów. Teraz pozostaje mieć nadzieję, że krwiak podtwardówkowy się wchłonie. Przy punkcji pani doktor poraziła mi nerw obwodowy. Diagnoza- rwa kulszowa. Drętwienia, mrowienia rąk i nóg, okropny ból pleców. Dla młodej osoby która wcześniej była całkowicie zdrowa i aktywna zawodowo jest to szok. Szkoda, że pani doktor nie potrafi nawet powiedzieć słowa przepraszam.

Bardzo miła i kompetentna lekarka, za pewne nie wszystkim będzie odpowiadała i nie zawsze od razu trafi z diagnozą. Jak każdy lekarz, przecież są tylko ludźmi, ale warto dać jej szansę i pozwolić jej na to aby nas leczyła. Szczerze, a wiem co mówię bo w moim życiu przewinęło się paru neurologów polecam :)

Bardzo polecam pierwszy neurolog który mi pomógł i zleciła komplet badań - ba powiedziała jeszcze gdzie mam je zrobić żeby było szybko a nie czekać pół roku. Miła, sympatyczna, kompetentna wspaniały lekarz - człowiek !!!

Nie polecam tej pani doktor nikomu!!!!Pani doktor pracuje też w szpitalu na ul.Kurlandzkiej,leżałam w tym szpitalu w listopadzie 2012r.i miałam ogromnego pecha ponieważ pokój w którym leżałam prowadziła właśnie p.doktor.Miałam podejrzenie SM mam wszystkie objawy,ale p.doktor zlekceważyła wszystkie wyniki i właściwie nie stwierdziła niczego.Mam drętwienie lewostrone ciała,zmiany demenilacyjne w mózgu,w płynie mózgowo-rdzeniowym obecnność prążków ogikonalnych,zmiany deminilacyjne w potencjałach wzrokowych,nadciśnienie tętnicze,wysoki cholestelor a p.doktor wysyła mnie do psychiatry to waszym zdanie to jest dobry lekarz?

Wspaniały człowiek i lekarz i mimo młodego wieku duże doświadczenie. Rzeczowa, konkretna i dokładna. Polecam

Leżałam w szpitalu gdzie leczyła mnie ta pani doktor. Kompletny brak wiedzy. Traktuje pacjentów po macoszemu. Postawiła złą diagnozę (mianowicie padaczkę) i przepisała silne leki. Lekceważenie pacjenta, jego słów, objawów choroby. Brak zaangażowania. Nigdy nie spotkałam jeszcze tak złego neurologa.

nie zawsze trafia z diagnozą no ale wiadomo to nie takie proste. Kilku moich znajomych się u niej leczy, jednym postawiła trafną diagnozę i zapisała odpowiednie leki, dolegliwości mojej przyjaciółki zignorowała. Moich oczekiwań do końca nie spełniła. Powiedziała, że moje dolegliwości są reumatologiczne. Jednak skierowania do reumatologa mi nie dała, musiałam iśc do lekarza rodzinnego

Syn przeszedł z panią doktor leczenie szpitalne - zaczęło się od porażenia nerwu twarzy, dla którego szybko ustalono przyczynę (borelioza). Bardzo kompetentna, z dobrym podejściem do młodzieży, wyjątkowo cierpliwa i pomocna, a przy tym "ciepła" i uprzejma. Zdecydowanie polecam.