lek. med. Justyna Młot-Skoczylas

Internista, Lekarz medycyny pracy

2,5

Lekarka bardzo niemiła. Zero empatii. Nawet nie spojrzała na moje badania. Potraktowała mnie jak kogoś kto symuluje chorobę. Poświęciła mi 5 minut nie dając mi dojść do głosu. A dodam, że była to prywatna wizyta, za którą zapłaciłam 180 zł. Nie polecam.

Najgorszy lekarz z jakim miałam do czynienia. Poszłam do lek. Młot-Skoczylas po poradę, chorując na wrzodziejące zapalenie jelita grubego. Chciałam uzyskać skierowanie na kolonoskopię. Pani doktor najpierw zaczęła mnie straszyć pytaniami: co jeśli się nie obudzę, jeśli pęknie mi jelito, po czym zbadała mnie...dotykając mojego brzucha. Podsumowując, zapłaciłam 100 zł za to, by wyjść ze łzami w oczach. Nie polecam, zero empatii!