mgr Justyna  Moruńmgr Justyna  Moruń - zdjęcie profilowe

Kompleksowe usługi dietetyczne:
- bezpieczne i zdrowe odchudzanie

Kompleksowe usługi dietetyczne:
- bezpieczne i zdrowe odchudzanie
- diety w leczeniu i profilaktyce chorób: insulinooporność, cukrzyca, otyłość, dna moczanowa, choroby tarczycy, Hashimoto, hiperlipidemie, nadciśnienie, inne schorzenia.

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy panią dietetyk, z którą schudłam 16 kg w 3,5 miesiąca. Nie sądziłam ze będzie tak łatwo, Dotychczas dieta kojarzyła mi się z głodówką i stresem tymczasem o głodzie nie było mowy. Pani Justyna rzetelnie i fachowo podeszła do mojej osoby biorąc pod uwagę moje preferencje smakowe. Przy okazji nabyłam zdrowe nawyki żywieniowe, które wprowadziłam do menu mojej rodziny. Serdecznie polecam usługi pani Justyny Moroń i życzę wytrwałości:)