Justyna Murawska-Janusz

Pełen profesjonalizm. Nie znam lepszego lekarza stomatologa od pani doktor. Zawsze usmiechnieta, niesamowicie cierpliwa do swoich pacjentow, delikatna i profesjonalna w tym co robi. Dzieki temu wizyta u niej w gabinecie przebiega bezstresowo. Z czystym sercem moge polecic pania doktor :)

Swietna Pani Doktor jestem zadowolona z wizyt u niej ;) bardzo sympatyczna . Polecam !!! .......................................... . . . .. . . .. . . .. ... . .. . . . .. . . . . . . . . .. . . . . .

Swietna Pani Doktor jestem zadowolona z wizyt u niej ;) bardzo sympatyczna .

Polecam tą Panią stomatolog :) Bardzo miła i wszystko tłumaczy:) Obawiałem się wizyty u dentysty, ale teraz wiem, że nie ma się czego bać ;) Jeszcze raz polecam :)

Teresa W.B., przyjmuję na zamenhoffa, w Poznaniu. Polecam, robię implanty i dentystykę zachowawczą. Pozdrawiam, Teresa W. B.

Bardzo miła i sympatyczna pani doktor.Takich więcej.Ma dużo cierpliwości dla dzieci.Chętnie tłumaczy i daje czas pacjentowi na odpoczynek w czasie leczenia.Wszystkim polecam !!!!!

Profesjonalny lekarz.Miła,sympatyczna.Wzbudza zaufanie.Polecam w 100 %.

Profesjonalny lekarz.Miła,sympatyczna.Wzbudza zaufanie.Polecam w 100 %.