Justyna Nawrot

Panią Doktor rekomenduję z pełnym przekonaniem z uwagi na Jej profesjonalizm poparty rzetelną rozległą wiedzą medyczną i umiejętnościami oraz wysoką kulturę osobistą a także nieprzeciętne poczucie humoru, który niewątpliwie łagodzi oczywisty dyskomfort niektórych zabiegów stomatologicznych. Ukłony Pani Doktor!

U Pani doktor Nawrot nawet rwanie zębów nie jest straszne. Mega profesjonalistka i fantastyczny człowiek. Gorąco polecam

Z pełną odpowiedzialnością polecam Panią Doktor. Świetny lekarz i przeurocza kobieta. Mam dość duże porównanie jeśli chodzi o tą właśnie specjalizację i uważam, że Pani Doktor zasługuje na najwyższą ocenę. Z pozdrowieniami i podziękowaniem wdzięczna pacjentka.

Wciąż poszukujesz "Stomatolog "?

Wahab Adeeb

Chirurg stomatolog
NZOZ "Happy Dent" Specjalistyczna Przychodnia Stomatologiczna
www.happydent1.pl ul. Krakowska 47
Radomsko
Zakład Opieki Zdrowotnej "ELMADENT" s. c.
Szpitalna 14
41-300 Dąbrowa Górnicza