mgr Justyna Ochman

Logopeda, Neurologopeda

<br/>
<strong>
Oprócz powyższych specjalizacji pani Justyna Ochman posiada też specjalizację z surdologopedii.
</strong>

<br/>
<strong>
</strong>

Dobry neurologopeda. Ma doskonałe podejście do dzieci. Pomogła mojemu synowi i córce. Polecam każdemu tego specjalistę.

Świetny specjalista, polecam.

Świetny specjalista, polecam.

Jestem pacjentką p. mgr. logopedy Justyny Ochman ( od 2016 r. ) Stwierdzam, że jest osobą kompetętną i subordynowaną. Dzięki jej pracy, ponownie odzyskałam mowę komunikatywną. Polecam wszystkim potrzebującym korzystanie z jej usług.

Jestem pacjentką p. mgr. logopedy Justyny Ochman ( od 2016 r. )
Stwierdzam, że jest osobą kompetętną i subordynowaną.
Dzięki jej pracy, ponownie odzyskałam mowę komunikatywną.
Polecam wszystkim potrzebującym korzystanie z jej usług.

Pani Justyna pracuje z moim mężem, który przeszedł udar od ponad 4 lat. Jest świetnym logopedą, w pełni oddana dla pacjenta.Lubi to co robi. Jest osobą kompetentną i godną polecenia innym.

Pani Justyna pracuje z moim mężem, który przeszedł udar od ponad 4 lat.
Jest świetnym logopedą, w pełni oddana dla pacjenta.Lubi to co robi.
Jest osobą kompetentną i godną polecenia innym.

Profesjonalista wysokiej klasy. Ma bardzo dobry kontakt z dziećmi i potrafi udzielać porad rodzicom.

Nie polecam Pani Ochman. Poszłam do niej z córką na wizytę prywatną. Nie potrafiła nam pomóc powiedziała mi tylko to co wiedziałam wcześniej. Dała dziecku do kolorowania jakieś literki po czym sama zaczęła je kolorować bo chyba sama nie wiedziała co ma z nią zrobić i jak ją zająć. Zapłaciłam za godzinną wizytę a po 40 minutach Pani Ochman patrzyła się na mnie nie mówiąc nic i miałam wrażenie, że w myślach prosi mnie bym wyszła. Nastała cisza zabrałam córkę i wyszłam. Nie polecam tej Pani absolutnie nikomu.

Kompetentna i bardzo miła osoba, wizyty przyniosły znacznie większy efekt niż się spodziewałam. Polecam !

Polecam. Chodzę do Pani Ochman z synem od roku. Wcześniej przerobilismy kilku innych "specjalistów" i dopiero po wizytach u tej Pani widać efekty. Dziecko chętnie do niej chodzi, nie nudzi się jak to bywało u innych lekarzy. Szkoda tylko, że czas wizyt jest krótki ale jest to niestety narzucone z góry.

Uważam , że ta Pani nie powinna przyjmować dzieci skoro w ogóle sobie z nimi nie radzi. Po minucie wizyty stwierdziła odnośnie mojego dziecka "i co ja mam z tobą robić". Nie zrobiła z nim kompletnie nic, nie umiała nawet dobrze z nim porozmawiać żeby skupić jego uwagę na sobie ( w sumie może powiedziała do niego jedno zdanie). Skończyło się na tym, że dała mu kartkę i kazała mu malować skoro, i tak nie da się z nim nic zrobić (bo trzeba raczej umieć coś z kimś robić). Dziecko z nudów biegało wokół stolików a Pani Ochman próbowała dla nas wymyślić ćwiczenia do domu, które nijak się miały z możliwościami zdrowotnymi dziecka, np. wkładanie płytki przyzębnej do buzi żeby dziecko chowało język (dziecko które ma blokady nosa 24h/dobę i oddycha tylko za pomocą buzi). Resztę szkoda nawet opisywać. Brak kompetencji, podejścia do pacjenta, brak ochoty wysilenia się chociażby odrobinkę by pomóc dziecku. Nie polecam.

Dobry, kompetentny specjalista , kompleksowo podchodzi do pacjenta dobrze tłumacząc postępowanie w terapii