lek. med. Justyna Okupniaklek. med. Justyna Okupniak - zdjęcie profilowe

lek. med. Justyna Okupniak

Internista, Dietetyk

Ukończywszy studia medyczne, po kilku latach pracy z pacjentami zaczęłam zauważać jak wielką „lukę” w terapiach leczniczych stanowi brak odpowiedniej wiedzy na temat prawidłowego żywienia. Ten fakt sprawił, że zaczęłam bardziej interesować się tym zagadnieniem. Zamiłowanie do gotowania było dodatkowo mi w tym pomocne. Od kilku lat zgłębiam wiedzę o żywieniu człowieka w oparciu o dietetykę klasyczną oraz Tradycyjną Medycynę Chińską. Osobiście doświadczyłam pozytywnych skutków leczenia żywieniowego gdy farmakologia nie przynosiła rezultatów. W swojej praktyce staram się łączyć elementy medycyny klasycznej z alternatywną wierząc w jej pozytywne skutki. Dietetykę traktuję jako naukę o odpowiednim, indywidualnym dla każdego sposobie odżywiania się, który nie tylko ma na celu utrzymanie lub przywrócenie prawidłowej sylwetki ciała, ale także jako aspekt terapii żywieniowej w różnych schorzeniach, a przede wszystkim profilaktykę.

Wspaniała Pani doktor! Szkoda, że tak późno na Panią trafiłam. Życzę wszystkim by spotykali tylko takie osoby! Pani doktor wszystko wytlumaczy, nie faszeruje lekami. Polecam z całego serca!

Wspaniała Pani doktor!
Pani doktor wszystko wytlumaczy, nie faszeruje lekami. Polecam z całego serca!

Lekarka niezawodna. Zawsze zainteresowana. Kompetentna. Wykorzystuje historię do prowadzenia pacjenta w przypadku przewlekłych schorzeń. Bardzo polecam.

Pani Dr ma bardzo dobry kontakt z pacjentem, wyczuwa się autentyczne zainteresowanie przyczynami aktualnego stanu zdrowia. Jest otwarta na poza-farmakologiczne metody leczenia. Podchodzi do pacjenta kompleksowo, szukając najlepszej metody leczenia uwzględniającej suplementację, naturalne metody, dietę i zmianę trybu życia. Mam pełne zaufanie do jej wiedzy medycznej.

Wspaniały kontakt z pacjentem, Dociekliwość. Dokładność. Jednocześnie duża empatia i zrozumienie potrzeb pacjenta. Gdzieś znika "efekt białego fartucha" i o zdrowiu (a to w końcu ważny temat dla pacjenta) rozmawia się rzeczowo ale spokojnie, konkretnie ale swobodnie. Dziękuję!

Pani Dr jest fantastyczna, przede wszystkim w pierwszej kolejności nie pcha agresywnych leków ale zaczyna od mniej szkodliwych dla organizmu, zleca dużo badań diagnostycznych, które mają wyjaśnić przyczynę choroby, patrzy całościowo na organizm, jest to wspaniały lekarz, któremu warto zaufać. Szczerze polecam fachowość tego lekarza, od dłuższego czasu chodzę tylko i wyłącznie do Pani Justyny.

Fantastyczny lekarz. Patrzy na pacjenta całościowo. Mam do niej pełne zaufanie. Jest bardzo dociekliwa. Ponadto najpierw zawsze stosuje naturalne metody leczenia. Oby więcej takich lekarzy.