dr n. med. Justyna Paprocka

Neurolog dziecięcy, Pediatra

Polecam Panią Doktor. Szczegółowo i z zaangażowaniem przeprowadza badanie, poświęca bardzo dużo czasu, wszystko omawia i doradza. Wizyta przebiega w bardzo miłej atmosferze, bez pośpiechu.

Bardzo kompetentna, sympatyczna Pani Doktor. Bardzo miła atmosfera samej wizyty. Bardzo nam pomogła, wyjaśniła wszystko dokładnie, uspokoiła. Już czekamy na kolejne spotkanie, kiedy przyjedziemy znowu do Polski. Pozdrawiamy Panią Dr z Norwegii !!!!

Chodziliśmy do Pani Doktor z naszą córką i dołączam się do wszystkich pozytywnych opinii. Pani Doktor z klasą! Chyba nigdy w życiu nie spotkałem się z lepszym podejściem lekarza do pacjenta. W pełni kompetentna. Wysłucha rodziców, poradzi, uspokoi, wytłumaczy. Nie odbywa wizyt na zasadzie - szybko i następny proszę. Zawsze poświęci pacjentowi tyle czasu ile trzeba. Wzbudza zaufanie. Do tego bardzo uprzejma i miła. Po prostu godna polecenia.

Świetna Pani Doktor, podejście do dzieci rewelacyjne. Byłam z synkiem 2 razy. Polecam szczerze Panią Justynę!!! Oby więcej takich lekarzy :)

Jestem mamą wcześniaków. Moi synowie chodzą do Pani doktor od ok 2 lat. Teraz jest prowadzony jeden z nich. Uważam Panią Doktor nie tylko za sympatyczną osobę ale za znakomitego specjalistę w swojej dziedzinie,specjalistę który stawia trafne diagnozy. Przede wszystkim Pani doktor pomaga również rodzicom, jeśli zachodzi taka potrzeba kieruje dzieci do innych specjalistów i zleca przeróżne badania . Także polecam Panią Doktor z całego serca !

Cudowny i wspaniały lekarz. Dziecko, które rzekomo nie dało się zbadać, zostało przez Panią Doktor przebadane od A do Z na pierwszej wizycie, od której minęły już dwa lata. Nie wiedziałam, że można mieć do kogoś takie bezgraniczne zaufanie. Myślałam, że nie warto i wstyd tu pisać, ale jednak uważam, że Naszej Pani Doktor należy się (od zawsze!) takie podziękowanie (mając w pamięci kontakty z innymi lekarzami). Pozdrawiam i bardzo dziękuję:)

Bardzo dobry specjalista, wnikliwy i dokładny lekarz, a przy tym przesympatyczna Pani Doktor. Jesteśmy bardzo zadowoleni, że znaleźliśmy taką osobę. Bardzo dziękujemy i polecamy innym rodzicom :)

Gdybym miała opisać jaką jest osobą Pani Doktor pewnie brakło by miejsca:)jest cudownym lekarzem,bardzo ciepłą i życzliwą osobą a zarazem kompetentną i bardzo profesjonalną w tym co robi!Mój syn Bartosz traktuję Panią Doktor jak ciocię:) Bardzo dziękujemy jej za to że jest z nami!!!

Zgadzamy się ze wszystkimi. Jesteśmy "starymi i już wyleczonymi" pacjentami Pani Doktor i chcieliśmy tu w tym miejscu bardzo podziękować za te lata. Nadal się zastanawiamy skąd nasza Pani Doktor czerpie tę radość życia, nadzieję i ma w sobie tyle pokory i mądrości. Dziękujemy i pozdrawiamy, Rodzina N.

Rodzina N.

Cudowna osoba, rzetelny specjalista. Gorąco polecam. To nasza trzecia neurolog i nie zamieniłabym jej na żadną inną. Anioł!