dr n. med. Justyna Paprocka

Neurolog dziecięcy, Pediatra

Przemiła osoba, poważnie podchodzi do pacjenta, super kontakt z dziećmi, tłumaczy wszystko powolutku i dokładnie. Polecam!

Fantastyczny lekarz, bardzo dobry i życzliwy człowiek. Nie spotkałam do tej pory lekarza o takiej wiedzy i podejściu do pacjeta. Nie traktuje ludzi jak przypadki medyczne tylko jak istoty czujace i myślące. Polecam goraco.

Bardzo kompetentna i konkretna Pani Doktor.Każdemu pacjentowi poświęca zawsze dużo czasu,dzięki temu można zapytać o wszystko,co nas nurtuje.W życiu nie spotkałam tak oddanego pacjentom lekarza,nie nastawionego na biznes.Rewelacyjna,rzetelna,dokładna,a przy tym jeszcze bardzo miła.Z czystym sumieniem POLECAM.Prawdziwy lekarz z powołania,u którego kozetka,to nie taśma "następny,następny,następny...".

Rewelacyjny lekarz. Bardzo pomocna i zaangażowana. Potraktowała nas poważnie i wszystko cierpliwie tłumaczyła. Jako osoba ciepła z super podejściem nawet do najmłodszych dzieci, zawsze uśmiechnięta z poczuciem humoru.POLECAM na 100%.

Bardzo nam pomogła, leczenie szybkie i skuteczne, a przede wszystkim dobry i mądry człowiek. Troskliwa, jeśli nie bada dziecka to tylko trzeba dzwonić na komórkę, nam najlepiej szło wieczorami.

Pani Doktor, nie pozostaje nam nic innego jak podpisać się pod opiniami, które tu widzimy. Dziękujemy, że zawsze Pani z nami była i jest, nawet w tych ciężkich dniach. Padaczkę mamy za sobą, ale gdyby nie Pani Dr niewinne pytanie czy mogę posłuchać serca to chyba dzisiaj nie czekalibyśmy na operację. Dobrze jest mieć kogoś, na kogo wsparcie można liczyć. Pani Doktor, proszę mniej pracować!!! Skąd Pani ma tyle sił? Polecamy i jeszcze raz polecamy wszystkim rodzicom i bardzo dziękujemy za wszystko. Gdyby Pani Doktor nie czytała tych wpisów to wysłaliśmy też maila.

Pani Doktor godna polecenia,kompetentna, bardzo miła, dużo czasu poświęciła dla dziecka na wszystkie nasze pytania odpowiedziała, bardzo dokładnie i delikatnie przebadała naszego syna 3,5 miesięcznego, dokładnie tłumaczy rodzicom co i jak postępować w sposób zrozumiały.

Profesjonalizm, rzetelność, konkretność, intuicja. Wiemy wszystko i cieszymy się że dziecko jest pod opieką Pani Doktor.

Nasza córka była konsultowana przez Panią Doktor. Chcieliśmy bardzo podziękować za zaangażowanie, rzetelność, serce a przede wszystkim za bardzo skuteczne leczenie, którego efekty widzimy już dziś. Pozdrawiamy serdecznie.

w sierpniu br. byliśmy u Pani dr w sprawie nasze syna, stwierdzona u niego obniżone napięcie mięśniowe. pani dr bardzo dokładnie nas o wszystko wypytała, szczegółowo zbadała syna. poświęciła nam, jako zmartwionym rodzicom bardzo dużo czasu i uwagi. oczywiście wyraziła bardzo szczegółową opinię i dodatkowo pomogła w sprawie zaparć naszego syna, choć wizyta tego nie obejmowała. Śmiało polecam panią dr wszystkim rodzicom, którzy tak bardzo martwią się o zdrowie swoich dzieci, nam pomogła i uspokoiła, co równie ważne