Chodziliśmy do Pani Doktor z naszą córką i dołączam się do wszystkich pozytywnych opinii. Pani Doktor z klasą! Chyba nigdy w życiu nie spotkałem się z lepszym podejściem lekarza do pacjenta. W pełni kompetentna. Wysłucha rodziców, poradzi, uspokoi, wytłumaczy. Nie odbywa wizyt na zasadzie - szybko i następny proszę. Zawsze poświęci pacjentowi tyle czasu ile trzeba. Wzbudza zaufanie. Do tego bardzo uprzejma i miła. Po prostu godna polecenia.

Jestem mamą wcześniaków. Moi synowie chodzą do Pani doktor od ok 2 lat. Teraz jest prowadzony jeden z nich. Uważam Panią Doktor nie tylko za sympatyczną osobę ale za znakomitego specjalistę w swojej dziedzinie,specjalistę który stawia trafne diagnozy. Przede wszystkim Pani doktor pomaga również rodzicom, jeśli zachodzi taka potrzeba kieruje dzieci do innych specjalistów i zleca przeróżne badania . Także polecam Panią Doktor z całego serca !

Cudowny i wspaniały lekarz. Dziecko, które rzekomo nie dało się zbadać, zostało przez Panią Doktor przebadane od A do Z na pierwszej wizycie, od której minęły już dwa lata. Nie wiedziałam, że można mieć do kogoś takie bezgraniczne zaufanie. Myślałam, że nie warto i wstyd tu pisać, ale jednak uważam, że Naszej Pani Doktor należy się (od zawsze!) takie podziękowanie (mając w pamięci kontakty z innymi lekarzami). Pozdrawiam i bardzo dziękuję:)

Świetna Pani Doktor, podejście do dzieci rewelacyjne. Byłam z synkiem 2 razy. Polecam szczerze Panią Justynę!!! Oby więcej takich lekarzy :)

Bardzo kompetentna i konkretna Pani Doktor.Każdemu pacjentowi poświęca zawsze dużo czasu,dzięki temu można zapytać o wszystko,co nas nurtuje.W życiu nie spotkałam tak oddanego pacjentom lekarza,nie nastawionego na biznes.Rewelacyjna,rzetelna,dokładna,a przy tym jeszcze bardzo miła.Z czystym sumieniem POLECAM.Prawdziwy lekarz z powołania,u którego kozetka,to nie taśma "następny,następny,następny...".

Gdybym miała opisać jaką jest osobą Pani Doktor pewnie brakło by miejsca:)jest cudownym lekarzem,bardzo ciepłą i życzliwą osobą a zarazem kompetentną i bardzo profesjonalną w tym co robi!Mój syn Bartosz traktuję Panią Doktor jak ciocię:) Bardzo dziękujemy jej za to że jest z nami!!!

Bardzo kompetentna, sympatyczna Pani Doktor. Bardzo miła atmosfera samej wizyty. Bardzo nam pomogła, wyjaśniła wszystko dokładnie, uspokoiła. Już czekamy na kolejne spotkanie, kiedy przyjedziemy znowu do Polski. Pozdrawiamy Panią Dr z Norwegii !!!!

Pani doktor jest cudownym czlowiekiem .... leczy moja corke od poczatku pazdziernika tego roku.... I nie mogę powiedzieć złego słowa o jej leczeniu .... dziękuję Z całego serca za pomoc troskę zawsze mile słowo i wsparcie w trudnych chwilach .... kocham Panią 😘😘😘😘😘😘😘😘😘

Pani Doktor, nie pozostaje nam nic innego jak podpisać się pod opiniami, które tu widzimy. Dziękujemy, że zawsze Pani z nami była i jest, nawet w tych ciężkich dniach. Padaczkę mamy za sobą, ale gdyby nie Pani Dr niewinne pytanie czy mogę posłuchać serca to chyba dzisiaj nie czekalibyśmy na operację. Dobrze jest mieć kogoś, na kogo wsparcie można liczyć. Pani Doktor, proszę mniej pracować!!! Skąd Pani ma tyle sił? Polecamy i jeszcze raz polecamy wszystkim rodzicom i bardzo dziękujemy za wszystko. Gdyby Pani Doktor nie czytała tych wpisów to wysłaliśmy też maila.

w sierpniu br. byliśmy u Pani dr w sprawie nasze syna, stwierdzona u niego obniżone napięcie mięśniowe. pani dr bardzo dokładnie nas o wszystko wypytała, szczegółowo zbadała syna. poświęciła nam, jako zmartwionym rodzicom bardzo dużo czasu i uwagi. oczywiście wyraziła bardzo szczegółową opinię i dodatkowo pomogła w sprawie zaparć naszego syna, choć wizyta tego nie obejmowała. Śmiało polecam panią dr wszystkim rodzicom, którzy tak bardzo martwią się o zdrowie swoich dzieci, nam pomogła i uspokoiła, co równie ważne