Justyna Pawlińska

Logopeda

Jestem zbulwersowana negatywnymi wpisami. Chodzę do p. Justyny już od kilku miesięcy. Mój synek 5-cioletni miał wielkie problemy z wymową i bardzo trudno było go zrozumieć. Po kilkunastu wizytach poprawę widać i słychać!!! I to nie tylko ja widzę, ale również dziadkowie i znajomi. Synek cieszy jak mówię, że idziemy do p. Justyny. Kurcze kto może wypisywać takie bzdury negatywne? Pewnie jakiś(jakaś) zazdrośnica z innego gabinetu. Polecam wszystkim tą panią. Macie problemy z dzieciakiem to idźcie, nie pożałujecie. Dodam jeszcze że p. Justyna w terapii (wszystko w cenie) wykorzystuje masaż logopedyczny. Pozdrawiam p. Justynko
Joanna

Nie jestem zadowolona , chociaż nie jestem fachowcem w tej dziedzinie, jako rodzic moge sie tu wypowiedzieć.

Moja ocena jest subiektywna, ale to jest moja ocena.

Moja ocena jest subiektywna, ale to jest moja ocena.

Po prostu jestem bardzo zadowolona. Raz, że umiejętnośi p. Justyny są duże a dwa to tanio. Naprawdę warto, polecam szczerze.

Jestem bardzo zadowolona z p. Justyny. Wspaniały logopeda i pedagog. Wysoki profesjonalizm. gabinet przyjazny, miła atmosfera. Spotkanie z dzieckiem to 1 godzina a potem dodatkowo 25 min ze mną - informacje dotyczące dziecka. Wszystko w cenie spotkania. A cena naprawdę niewysoka. odwiedziłam już kilka logopedów, jednak p. Justyna jest z nich najlepsza.

Szczerze polecam. Fachowość i miła atmosfera.

Szczerze polecam. Fachowość i miła atmosfera.