dr n. med. Justyna Pełka-Wysiecka

Psychiatra

Bardzo dobry lekarz,człowiek i psychiatra,Pani Droktor szczególnie pomaga pacjentom ale też ich rodzinom,Posiada dużą empatię w kontaktach z ludzmi co jest niesamowicie ważne w zawodzie lekarza a szczególnie psychiatry.Roztacza wokół siebie bardzo przyjazną aurę ;).Bardzo polecam Panią Doktor i życzymy jej cierpliwości , zadowolenia z pracy oraz wszystkiego najlepszego

Bardzo kompetentny lekarz i w moim przypadku bardzo skuteczny. Jeśli życie jest tak ciężkie, że sama/ sam sobie nie radzisz - idź do psychiatry. Polecam Panią Doktor

Wciąż poszukujesz "Psychiatra "?

Jana III Sobieskiego 10a
84-200 Rumia