lekarz Justyna Piotrowska

Psychiatra

Pani Doktor jest najlepszym lekarzem jakiego spotkałam od dawna. Ogromna wiedza, empatia, pomoc i wsparcie. Jestem jej pacjentką od 2 lat. Dzięki niej znów funkcjonuje normalnie i nareszcie dobrze się czuję. Pani Doktor zawsze znajduje czas na wizytę dla mnie, dokładnie wyjaśnia proponowane leczenie, daje różne alternatywy i bardzo dba o to żeby leczenie przebiegało jak najlepiej. Polecam każdemu kto chce poczuć się dobrze i szuka wysokiej klasy specjalisty!

Jestem pacjentka dr Justyny Piotrowskiej od 14 lat. Trafiłam do niej jako młoda dziewczyna cierpiąca na bezsenność, byłam wówczas w trakcie leczenia, które nie przynosiło skutku. Po obszernym wywiadzie, doktor postawiła swoją diagnozę i skierowała leczenie na inne tory, wyprowadzając mnie skutecznie z bezsenności i przynosząc tym samym ogromna ulgę cierpieniu. Doktor Justynę cenię za wysokie kompetencje, profesjonalizm, empatię, duzy szacunek do pacjenta, pokorę, rozmowę z Nią i za wysoką kulturę osobistą. Będąc ciepłą, potrafiącą słuchać psychiatrą, potrafi być jednocześnie stanowczą, gdy chodzi o dobro pacjenta. Doktor Justyna jest lekarzem z misją, bierze odpowiedzialność za to co robi, dając tym samym pacjentowi poczucie bezpieczeństwa.

Do pani Doktor Justyny trafiłem z polecenia. Miałem problemy w pracy, nie radziłem sobie z prostymi problemami dnia codziennego, byłem kłębkiem nerwów, do tego dochodziły problemy ze snem, agresją i stany lękowe. Pani Doktor dobrała odpowiednie leki po których poczułem się od razu lepiej. Do każdej wizyty podchodziła z zaangażowaniem i profesjonalizmem. Wszystko dokładnie tłumaczyła i wyjaśniała. Uważam że cechuje ją prawdziwa empatia, kultura osobista, zrozumienie i cierpliwość. Szczerze bardzo polecam i zachęcam do kontaktu z Panią Doktor.

Pani Doktor od 2 lat leczy mnie na depresję, jednak kiedy potrzebowałam zaświadczenia o takowym leczeniu do US dostałam odręcznie napisany „ na kolanie „ dokument w którym ani razu nie wspomniano słowa depresja, natomiast zostały umieszczone symbole 2 jednostek chorobowych o których Pani doktor nigdy nie wspomniała a są dla mnie bardzo krzywdzące. Dodatkowo w dokumencie wpisano że leczenie się zakończyło mimo że to nieprawda bo nadal jestem w procesie leczenia i nigdy nie było mowy o zakończeniu tego procesu. Te dwie informacje przysporzyły mi ogromu problemów w US a dodatkowo spowodowały uderzenie choroby ze zdwojoną siłą. Ciężko wyobrazić sobie to że lekarz który profesjonalnie zajmuje się moim zdrowiem psychicznym od 2 lat, napisał taką nieprawdę i przysporzył mi tyle stresu i problemów. Dodatkowo zmiana podejścia do mnie nastąpiła bardzo wyraźnie po moim osobistym rozstaniu z osobą która również jest od wielu lat pacjentką dr Piotrowskiej. Usłyszałam niewybredne uwagi i uważam takie zachowanie za skandaliczne i nie etyczne bo lekarz powinien pozostać bezstronny a nie sugerować czegoś co usłyszał od tamtej osoby. Wielokrotnie prosiłam o kontakt w sprawie krzywdzącego i nieprawdziwego pisma ale niestety Pani doktor to zignorowała i nigdy się nie odezwała. Czy psychiatra tak powinien traktować swojego pacjenta który jest chory na depresję? to już proszę sobie na to pytanie odpowiedzieć. Ja od wielu tygodni nie jestem się w stanie pozbierać po tej sytuacji.

Zdecydowanie nie polecam. Pani doktor nie ma empatii. Potrafi być bardzo obcesowa. Nie wyjaśnia różnych opcji leczenia. Nie słucha pacjenta. Po ostatniej rozmowie, kiedy to zaatakowała mnie i ostro skrytykowała gdy powiedzialam że mam trudność w przestrzeganiu narzuconego sposobu leczenia, plakałam i nie mogłam się dlugo uspokoić.

Jestem była pacjentką Pani doktor. Pani doktor jest osobą bardzo obcesową i o niskiej empatii. Nie udziela informacji na temat różnych opcji leczenia. W rozmowie z nią nie ma miejsca na wyjaśnienia osobistej sytuacji i odczuć pacjenta. Chodzi jej tylko o to, żeby "odfajkować" wizytę i następny pacjent proszę. Po rozmowie z nią mam zawsze silnie obniżony nastrój. Niezbyt dobrze świadczy o lekarzu od "duszy", moim zdaniem. Nie wiem skąd te wszystkie dobre opinie i peany na cześć pani doktor. Chyba że piszą je dobrzy koledzy i koleżanki?

Profesjonalna dr psychiatra, kompetentna i mądra a do tego empatyczne, ciepła i pełna zrozumienia dla pacjenta i jego problemów. Polecam z całego serca!

Dr (Anna) Justyna Piotrowska: dla mnie po prostu odzwierciedlenie moich najbardziej wyśrubowanych wyobrażeń, oczekiwań i życzeń nt. sposobu praktykowania zawodu lekarskiego, zawodu misji. Pomogła w ciężkich chwilach mi a także wielu moim bliskim i znajomym.Jest profesjonalna, empatyczna, z pasją, z misją i - co nieczęste, a tak ważne! - z pokorą!!! BARDZO życzyłabym sobie i nam wszystkim w Polsce większej ilości lekarzy o TAKIM rozumieniu istoty wykonywanego zawodu. Czuję wdzięczność za to że Pani jest i że wybrała Pani zawód lekarza psychiatry:-)

Pani doktor to cudowna empatyczna osoba, leczę się u niej od kilku lat i nie zamieniłabym jej na nikogo innego. Nigdy nie odmawia pomocy, zawsze się można z nią skontaktować, po każdej wizycie czuję jak spływa na mnie jej spokój i dobro.

Byłam pacjentką dr Piotrowskiej kilka lat temu. Profesjonalny lekarz. Polecam.

Byłam pacjentką dr Piotrowskiej kilka lat temu. Profesjonalny lekarz. Polecam.