lekarz Justyna Pudełko

Alergolog, Pediatra

Lekarka z powołania,leczymy się u niej od 8 lat,miła uprzejma.I nie tylko kasa jak pisza niektórzy.Dla nas najlepsza

Bdb specjalista. Jezdzilismy z dzieckiem wielokrotnie przy ciezszych schorzeniach i zawsze diagnoza byla trafna. Faktem jest iż jednorazowe pełne leczenie wraz z testami i lekami to koszt ok 1200zl ale czego sie nie robi dla zdrowia swojej pociechy. Pomimo wysokich kosztow polecam.

Witam, dla Pani Dr liczy się tylko kasa kasa kasa. Z początku chodziłam z synem prywatnie, to owszem bardzo miła, uprzejma, wszystko wytłumaczyła. Jednak gdy zaczęliśmy chodzić z NFZ, zmiana o 360 stopni, szybkie wizyty, bez tłumaczenia, nie miła. Nie polecam, radzę szukać innego specjalisty.

To miała być nasza deska ratunku. AZS na twarzy i zła dieta siały spustoszenia na skórze naszego maluszka. Niestety okazaliśmy się kolejnym klientem u Pani Doktor. Kompleksowe badania za kilkaset złotych, które jak się później okazało zostały zrobione za wcześnie i nie były wiarygodne. Jedyne co trzeba przyznać to uwagi dotyczące diety okzały się pomocne, ale to i bez tej wizyty powiedział nam pediatra. Może kiedyś było to lekarz, który działał z pasją, terz pozostało tylko jedno: forsa forsa forsa. Jeżeli wasze dziecko spotka coś nietypowego, to może warto udać się do Pani doktor, przez wzgląd na jej "renomę" pewnie widziałą już nie jedno, jeżeli macie zwykłe problemy z alergią to szkoda przepłacać.

Byłam na wizycie u Dr Pudełkowej bo zostałam skierowana na test alergiczne przez innego lekarz ( prywatna wizyta) moje odczucie jest takie że mam manie wyższości Pani Dr i liczy się tylko kasa, zleca wszystkie testy jakie tylko możliwe jak się nie powie w odpowiednim momencie PAS to można tam zostawić worek pieniędzy. Dla mnie to nie jest przychodnia tylko BIZNES PANI DR juz tam pracuje chyba cała jej rodzina .

Choć czytałam różne opinie na temat alergolog J. Pudełko, mogłam się sama przekonać jak jest w rzeczywistości. Do gabinetu w trafiłam z kasy chorych. Mówiono mi, że tylko prywatnie ma sens. okazuje się że to bzdura. Wizyta na wysokim poziomie, dokładny opis postepowania, miła kobieta i bardzo ciepła. Nie wiem skąd tyle bzdur na jej temat. Może tak na prawdę nie macie porównania z innymi lekarzami. Polecam!!! mama Klary

Polecam!!!
mama Klary

Leczyłem u tej pani mojego synka. Polecanie imielińskiej apteki - standard, za każdym razem. Zachwalanie (podczas wizyty!) gabinetu swojej synowej - gratis. Każda wizyta zaczyna się od tekstu: na ostatniej konferencji profesor xxx gorąco polecał lek yyy - to nic, że sterydowy, on twierdzi, że absolutnie nic a nie nie szkodzi. Uzasadniając swoją decyzję odnośnie wyboru leku, wyciąga z szuflady kserówki (sic!) z czasopism medycznych. Żenada. Odradzam.

Pierwsza wizyta prywatnie 80zł+testy 350zł. Pani doktor powiedziała że rocznemu dziecku można już testy wykonywać i powtórzy się je za rok, przepisała lekarstwa na alergię skórną (nie tanie polecając aptekę w imielinie). Leczenie nie przynosiło skutku, załatwiliśmy skierowanie i dalsze leczenie prowadziliśmy z NFZ. Pani doktor naglę wizyty sprowadziła do 5 minutowych posiedzeń celując coraz to w inne leki (terminy odległe), przypomnieliśmy jej iż miała powtórzyć testy po roku, a ona że nie wykonuje się testów tak małym dzieciom (pomimo wykonania w ubiegłym roku za 350zł, jednak za darmo się nie wykonuje ) do dzisiaj zmieniamy lekarstwa i dziecko wysypkę ma coraz to gorszą. Zmieniamy lekarza i nie polecamy tej pani gdyż odnoszę wrażenie że uczyła się jeszcze na naszym dziecku.

Jako lekarz- ocena dobra, jako handlowiec słaba lub bardzo słaba. Jest to miła osoba jednak prawdą jest, że pani doktor nie poświęca zbyt dużo czasu na zebranie wywiadu i od razu przechodzi do rzeczy czyli ustalenia leków, w jednym przypadku podziała w innym nie-taki eksperymencik, u nas akurat się udało. Wizyta u niej to 5-10 minut za 80 zł+ testy 180. A co do układów handlowych to nie wiem jakie ma ale podejrzewam, że dostaje prowizje z apteki imielińskiej, ponieważ gorąco ją polecała, mówiąc, że tam dostanę tanio lek + drugi gratis... no cóż lek kosztował 59 zł a u mnie w aptece 33, chyba jest różnica, sprawdziłam również cenę tego drugiego i nadal wyszło 9 złotych na moją niekorzyść. Pójdę na jeszcze jedną wizytę i zobaczę, co powie, bo mamy ustalić dietę dla dziecka.

Jestem bardzo zadowolona z wizyty jezdzielismy z dzieckiem po roznyh lekazach i zaden lekarz sie nie wyznal co dziecku jest. po wizycie u dr dopiero podjelismy leczenie malej.Polecam bardzogoraco !!! i dziekuje pani za troske:*