lekarz Justyna Rosińska

Neurolog

Jestem lekarzem specjalistą w dziedzinie neurologii.

Jestem lekarzem specjalistą w dziedzinie neurologii.
Zajmuję się diagnostyką i leczeniem chorób związanych z uszkodzeniem mózgu, rdzenia kręgowego oraz nerwów obwodowych.

W 2009 roku ukończyłam studia na Wydziale Lekarskim Uniwersytetu Medycznego im. K. Marcinkowskiego w Poznaniu. W latach 2010- 2017 pracowałam w Oddziale Klinicznym Neurologii Szpitala Klinicznego im. H. Święcickiego w Poznaniu, gdzie realizowałam szkolenie specjalizacyjne w ramach rezydentury z neurologii.

Tytuł specjalisty w dziedzinie neurologii uzyskałam w 2018 roku.

Posiadam doświadczenie kliniczne w neurologii zarówno w pracy ostrodyżurowej w SOR, izbie przyjęć, oddziale neurologicznym oraz w opiece ambulatoryjnej (poradnia i gabinet prywatny).
Interesuje mnie przede wszystkim tematyka chorób naczyniowych mózgu oraz bólów głowy.
W latach 2014-2017 uczestniczyłam w badaniach klinicznych w migrenie
Wykonuję badania dopplerowskie (USG) tętnic szyjnych i kręgowych.

Aktywnie uczestniczę w międzynarodowych i krajowych konferencjach oraz szkoleniach neurologicznych. Jestem autorką wielu prac naukowych oraz doniesień zjazdowych opublikowanych w czasopismach medycznych.

Wspaniały człowiek i lekarz. Pani doktor jest dokładna i cierpliwa. Wizyty w gabinecie odbywają się punktualnie i bez pospiechu.

Polecam panią doktor. Ma wspaniałe podejście do pacjenta. Dokładnie bada neurologicznie i wszystko cierpliwie wyjaśnia.