lekarz Justyna Sierocka-Stępień

Godna zaufania okulistka, fachowe podejście do pacjenta. Pani Doktor pomogła mi uratować wzrok, jestem pod stałą kontrolą, co pozwala na szybkie zareagowanie kiedy coś złego się dzieje. Dziękuję Pani Doktor za pomoc i uratowanie wzroku. Każdemu polecam.

Pani Doktor Stępień to Wyjątkowy Lekarz,Bardzo Dobry Człowiek.Moim zdaniem to Najlepszy z Okulistów Fachowiec .Pani Doktor Uratowała mi jedyne oko widzące,spokojnie Wytłumaczyła mi na czym będzie polegała operacja,Pani Doktor przygotowała mnie do zabiegu ,na bloku operacyjnym Podeszła do mnie podtrzymała na duchu,Naprawdę Rewelacja,zabieg zakończył się Ogromnym sukcesem czego efektem jest że jestem osobą samodzielną,pracującą i widzącą.Indywidualny Plan działania oraz program farmakoterapii jaki Pani Doktor wdrożyła w moje leczenie cały czas przynoszą pozytywne Efekty.Pani Doktor swoim pacjentom poświęca w 100% swój czas,Jest osobą konkretną,kompleksowo podchodzi do każdego klienta.Pani Doktor jest Osobą Uprzejmą,Godną Polecenia,Dziękuje Pani Doktor za Wszystko.pacjentka Dorota ze Zgierza