lek. med. Justyna Surdykalek. med. Justyna Surdyka - zdjęcie profilowezdjęcie #1zdjęcie #2zdjęcie #3zdjęcie #4zdjęcie #5zdjęcie #6zdjęcie #7zdjęcie #8zdjęcie #9zdjęcie #10zdjęcie #11zdjęcie #12

lek. med. Justyna Surdyka

Absolwentka Akademii Medycznej im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Obecnie odbywa studia doktoranckie na Wydziale Kształcenia Podyplomowego Uniwersytetu. Medycznego oraz specjalizację z zakresu ginekologii i położnictwa. Członek Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego. Bierze udział w licznych kongresach, sympozjach z zakresu ginekologii i położnictwa. Odbyła liczne praktyki w kraju oraz za granicą. Członek Dolnośląskiej Izby Lekarskiej we Wrocławiu.

Wykonywane badania:
- usg,
- usg ciążowe,
- cytologia,
- cytologia płynna,
- test prenatalny IONA,
- wymazy,
- implanty antykoncepcyjne

chodzę do Pani Doktor od 3 lat- wcześniej byłam u Niej w Stabłowicach. To miła i rzeczowa osoba, spokojnie odpowiada na wszystkie pytania, delikatna w badaniu. Polecam