lek. dent. Justyna Więckowska

Koleżanka poleciła mi Panią Justynę. Bardzo delikatnie zajęła sie moimi zębami i powoli wytłumaczyła mi,jakie mam problemy. Polecam każdemu kto boi się zaufać dentyście. Ma podejście i potrafi

Nie zgadzam się z poprzednią osobą!!Ja jestem bardzo zadowolony, wszystko wykonane sprawnie, profesjonalnie i bezboleśnie!!!Może takie opinie są efektem nie chodzenia do dentysty i jak się przychodzi z bólem to nie zawsze jest od razu ulga??!

Jestem bardzo rozczarowany. Bolało mnie przez caly dzien po zabiegu. Totalny brak kompetencji. Zdecydowanie nie polecam.

Super dentysta! Zeby robi prawie bezbolesnie, jest bardzo Mila i widac ze zna sie na rzeczy. Polecam serdecznie👍

Polecam!Bardzo dobre podejście do pacjenta, "delikatna" praca, pani doktor kompetentna a przy tym sympatyczna.