Justyna Wisniewska-Chomicz

Internista

3,6
3,4

Elegancka Pani Doktor. Posiada wiedzę i doświadczenie. Wspaniale się z nią rozmawia, rzeczowa i nie owija w bawełnę. Nie błyszczy fałszywym uśmiechem czy rozmową o pogodzie tylko podaje diagnozę, czyli robi to co robić ma. Na pewno nie jest to lekarz dla starych zrzędliwych bab które same nie wiedzą czego chcą. 5/5 Polecam.

Ja mogę tylko potwierdzić pozytywne opinie na temat pani doktor. Nie wiem co za ludzie źle ją ocenili, chyba pomylili lekarzy. Pełen profesjonalizm 5 gwiazdek z czystym sumieniem.

Mam jak najlepsze zdanie o Pani Doktor. Byłam już w 3 przychodniach, ale NIKT dotąd tak troskliwie nie zajął się mną, jak P. Dr. Wiśniewska -Chomicz. w wąbrzeskiej przychodni "Amicus" Dociekliwa, profesjonalna, życzliwa, cierpliwa Pani Lekarz , nie liczy czasu poświęconego pacjentowi. Mnie, "poskręcaną" zbolałą , w ciągu 3 godz. "postawiła na nogi " Dziękuję, Pani Doktor! Anna Chrostowska

Mnie, "poskręcaną" zbolałą , w ciągu 3 godz. "postawiła na nogi "
Dziękuję, Pani Doktor!
Anna Chrostowska

Nie miła, próżna itd. Fartuch by Pani chociaż założyła. Nie ma Pani wiedzy ani doświadczenia i miną Pani tego nie nadrabia. Apsolutnie nie polecam tego lekarza.

Bardzo niemila, popsula mi tylko dzien.Dziwie sieb Pani doktor Janiuk(ktora jest bardzo sympatyczna osoba), ze kogos takiego zatrudnia. Mialam pierwszy raz kontakt z ta Pania, i mam nadzieje ze ostatni.