Justyna Wisniewska-Chomicz

Będąc pacjentką Pani Doktor czułam się w pełni zaopiekowana. Bardzo wnikliwa i rzeczowa, a przy tym sympatyczna. Nie spieszy się, poświęca czas i wsłuchuje się w to, co mówi pacjent. Następnie analizuje, zadaje pytania i wysyła na badania i do specjalistów. Ciężko pojąć, że ktoś mógłby być niezadowolony z wizyty u niej, widocznie nie trafiła jeszcze przysłowiowa kosa na kamień i nie miał styczności z lekarzem gburowatym i olewającym (jakich wiele). Podsumowując - prawdziwy lekarz z powołania i wzór do naśladowania dla "gburów i olewaczy"

WSPANIALA LEKARKA DOBRY CZLOWIEK JEST NA SLUZBIE NAWET W CZASIE POBYTU NA PLAZY STABILIZUJĄC POSZKODOWANE OSOBY.

WSPANIALA LEKARKA DOBRY CZLOWIEK JEST NA SLUZBIE NAWET W CZASIE POBYTU
NA PLAZY STABILIZUJĄC POSZKODOWANE OSOBY.

Bardzo dobry lekarz. Bardzo oddany pacjentowi, poświęca czas i wszystko dokładnie wyjaśnia. Polecam.

Lekarz z sercem i empatycznym podejściem do pacjenta.Szukajac przyczyny choroby zleca badania i odsyła do specjalistów...Dzięki jej podejściu i upartości zdiagnozowano u mnie nowotwór w drugim stadium,gdzie inni pewnie odpuściliby już dawno....Może nie owija w bawełnę,jest konkretna,a nie każdy to lubi .polecam

Ja mogę tylko potwierdzić pozytywne opinie na temat pani doktor. Nie wiem co za ludzie źle ją ocenili, chyba pomylili lekarzy. Pełen profesjonalizm 5 gwiazdek z czystym sumieniem.

Elegancka Pani Doktor. Posiada wiedzę i doświadczenie. Wspaniale się z nią rozmawia, rzeczowa i nie owija w bawełnę. Nie błyszczy fałszywym uśmiechem czy rozmową o pogodzie tylko podaje diagnozę, czyli robi to co robić ma. Na pewno nie jest to lekarz dla starych zrzędliwych bab które same nie wiedzą czego chcą. 5/5 Polecam.

Mam jak najlepsze zdanie o Pani Doktor. Byłam już w 3 przychodniach, ale NIKT dotąd tak troskliwie nie zajął się mną, jak P. Dr. Wiśniewska -Chomicz. w wąbrzeskiej przychodni "Amicus" Dociekliwa, profesjonalna, życzliwa, cierpliwa Pani Lekarz , nie liczy czasu poświęconego pacjentowi. Mnie, "poskręcaną" zbolałą , w ciągu 3 godz. "postawiła na nogi " Dziękuję, Pani Doktor! Anna Chrostowska

Mnie, "poskręcaną" zbolałą , w ciągu 3 godz. "postawiła na nogi "
Dziękuję, Pani Doktor!
Anna Chrostowska

Nie miła, próżna itd. Fartuch by Pani chociaż założyła. Nie ma Pani wiedzy ani doświadczenia i miną Pani tego nie nadrabia. Apsolutnie nie polecam tego lekarza.

Bardzo niemila, popsula mi tylko dzien.Dziwie sieb Pani doktor Janiuk(ktora jest bardzo sympatyczna osoba), ze kogos takiego zatrudnia. Mialam pierwszy raz kontakt z ta Pania, i mam nadzieje ze ostatni.