lekarz Justyna Wolska

Psychiatra

Nie tylko świetny lekarz , ale niesamowicie ciepła osoba . Niezwykle uprzejma i pogodna . Widać pełne zainteresowanie historią pacjenta , do tego cierpliwa , zawsze wszystko dokładnie tłumaczy . Poleciłabym Panią doktor bez wahania .

ewidentnie odczuwa się, że lekarz w sposób nie tylko zawodowy, ale i przyjacielski zajmuje się pacjentem, na pytanie czy jest kompetentny powinna być jeszcze jedna odpowiedź-wyjątkowo, aby ocenić doktor Wolską powyższy ranking to za mało, jest świetna. Z poważaniem wierna pacjentka.

spokojna,znająca się na leczeniu,nastawiona na pomoc pacjentowi a nie tylko na pobraniu kasy.jestem zadowolona.naprawdę polecam, Anna

Anna