Justyna Żółtko

Lekarz rodzinny

Pani doktor Justyna Żółtko to empatia , wiedza , widać , iż lubi swoją pracę , taktowana i wyrozumiała dla pacjenta , ocena i diagnoza pacjenta SUPER . Mało jest tak dobrych lekarzy lub w ogóle ich brak , takich jak Pani Doktór Justyna Żółtko - wielka szkoda , że nie przyjmuje w PCM na Transportowej . Jestem mocno wdzięczny i zobowiązany . Pozdrawiam , Miłego dnia

Bardzo dobry lekarz, wysłucha pacjenta, nie zbywa, nie faszeruje niepotrzebnie lekami, tylko polecać !!!!

bardzo miła,kompetentna, młoda p.doktor,świetny diagnostyk, bez zbędnej zwłoki kieruje pacjentów na badania i do specjalistów

CO TU KOMENTOWAĆ SUPER LEKARZ OD KIEDY PRZEPISAŁAM DZIECI DO DR ŻÓŁTKO NIE CHORUJĄ TAK JAK DAWNIEJ I NIE WIEM CO TO ANTYBIOTYK JESTEŚMY BARDZO ZADOWOLENI Z DR KTÓRA JEST KOMPETENTNA W TYM CO ROBI

Młoda,zdolna i otwarta na wiedzę p.Doktor!Godna polecenia!

Młoda,zdolna i otwarta na wiedzę p.Doktor!Godna polecenia!

Jestem bardzo zadowolona.Pani doctor bez żadnych problemów kieruje na badania,wypisuje skierowania itp.Jest sympatyczna i po prostu ,,ludzka''