lekarz Justyna Zygoń

Pani Doktor to wspaniała specjalistka,a do tego pełna empatii i uśmiechu na twarzy. Operowała mnie kilka razy,nie mogłam wymarzyć sobie lepszej opieki.Po kilku kontaktach z Panią Justynka idąc na kolejną wizytę lub operacje czułam się jak bym szła na spotkanie z bliska przyjaciółka dzięki czemu czułam się zaopiekowania i bezpieczna co jest bardzo ważne w leczeniu onkologicznym.Profesjonalizm w każdym calu. Pani Doktor bardzo dziękuję za wszystko. A.K

Pani Doktor bardzo dziękuję za wszystko.
A.K

Młoda, piękna, mądra, ciepła i bardzo profesjonalna. Ponad osiem lat jestem pod kontrolą onkologiczną więc mam różne doświadczenia. To cudowne, że mamy takiego lekarza w naszej przychodni. Chapeau bas Pani Doktor.

Wspaniała Pani Doktor.Co prawda z babcią u doktor byłyśmy dwa lata temu, ale z czystym sumieniem mogę napisać, że pani Zygoń jest cudownym lekarzem. Doktor podchodzi do pacjenta z sercem i uśmiechem, co bardzo pomaga przejść przez ciężkie chwile związane z nowortworem,W sposób zrozumiały tłumaczy na czym polega problem i co można z nim w dalszych etapach zrobić.Jesteśmy bardzo zadowlone , że trafiłyśmy na Panią Justynę.

Nadzwyczajna Pani Doktor !!! Kompetentna, p. chirurg o "złotych rączkach", cierpliwa wobec pacjenta, bezinteresowna, jestem pod dużym wrażeniem jej fachowości. Polecam

Polecam