lek. med. Kacper Dąbrowski

Ortopeda

1,5

Lekarz mało zainteresował się moimi problemami z kręgosłupem, skierował mnie jedynie na rehabilitację (którą zresztą niedawno miałem, a bóle kręgosłupa po niej nawróciły). Przebadał mnie tylko na oko, mówiąc że nie widzi nic złego (mimo, że inni ortopedzi potrafili coś dostrzec, chociażby skrzywienia kręgosłupa). Pokazałem wyniki rezonansu magnetycznego mojego kręgosłupa sprzed bardzo dawna, nie chciał kierować na żadne nowe badanie pod argumentem typu: "nawet jakby coś nowego się pojawiło u Pana, to i tak nie będziemy Pana operować", a przecież od czasu tamtego badania objawy się nasiliły. Nie jest za bardzo rozmowny (odpowiadał wybiórczo na moje skargi zdrowotne), ani sympatyczny. Niczego nowego się nie dowiedziałem, a ponadto całkowicie zignorował moje dolegliwości bólowe w kolanach, o których wspomniałem. Nie polecam!

Lekarz zaczął od zbadanie palca, który najprawdopodniej był złamany. Następnie zapytał się w którym miejscu czuje ból i dokładnie jak się potem okazało w miejscu złamania mocno nacisnął. Było to bardzo nie przyjemne, spowodowało ogromny ból i było zdecydowanie zbędne ponieważ lekarz widział rtg, który pokazywał dokładnie gdzie jest złamanie. Podczas wypisywania karty wyraził parę zgryźliwych uwag na temat tego że m.in mój przypadek nie nadaje się na sor i można było odczuć, że w jego opinie marnuje jego czas. Zdecydowanie nie polecam.

Podczas wypisywania karty wyraził parę zgryźliwych uwag na temat tego że m.in mój przypadek nie nadaje się na sor i można było odczuć, że w jego opinie marnuje jego czas.

Zdecydowanie nie polecam.