dr n. med. Kacper Judka

Polecam dr Judke miły i życzliwy profesjonalista.Zabieg przebiegł bezproblemowo miła i fachowa obsługa przed i po zabiegu.Polecam mało jest takich fachowych specjalistów. Piotr

W styczniu 2020 roku miałam wykonany zabieg operacyjny usunięcia ganglionu na nadgarstku na prawej ręce przez dr Kacpra Judkę w Leszczyńskim Centrum Medycznym Ventriculus w Lesznie. Przed zabiegiem wszystko dokładnie wytłumaczył. a sam zabieg przebiegł szybko, sprawnie i bezboleśnie. Pan dr Kacper Judka to wspaniały człowiek. Bardzo miły, serdeczny,zawsze uśmiechnięty. Umie wszystko spokojnie wytłumaczyć pacjentowi. Pana doktora cechuje ogromna wiedza, fachowość i kompetencja. Krótkie oczekiwanie na zabieg, Super atmosfera podczas zabiegu i troskliwa opieka po. Polecam w 100%. Dzisiaj mało jest takich osób jak Pan Doktor. Jeszcze raz dziękuję.

Konkretny lekarz, który po 10 minutach postawił wstępną i myślę słuszną diagnozę. Tak 3 mać Panie Doktorze ! Polecam !

Tak 3 mać Panie Doktorze !
Polecam !

Miłe i profesjonalne podejście. Cierpliwe i wyczerpujące wyjaśmienia. Empatia i spokój dają poczucie bezpieczeństwa. Zaproponowane leczenie przyniosło szybką ulgę. Polecam

Wspaniały lekarz. Zarówno od strony posiadanej wiedzy zawodowej, jak również jako człowiek. Pełen kultury osobistej, empatii i życzliwości. Jestem bardzo zadowolony po przeprowadzonej przez Pana doktora operacji cieśni nadgarstka. Pełen profesjonalizm. Lekarz godny zaufania.

To,co reprezentuje sobą dr Kacper Judka tchnie optymizmem. Kultura i profesjonalizm.Emanuje spokojem i ciepłem a jednocześnie pewnością w działa- niu.Obdarza uśmiechem.Nie sprawia wrażenia spieszącego się i zagonionego. To wszystko daje pacjentowi poczucie bezpieczeństwa i pewność że jest "we właściwych rękach"

To,co reprezentuje sobą dr Kacper Judka tchnie optymizmem.
niu.Obdarza uśmiechem.Nie sprawia wrażenia spieszącego się i zagonionego.
rękach"

Prawdziwy lekarz z powołania,uprzejmy, życzliwy, z dużym zaangażowaniem i olbrzymią wiedzą. Profesjonalista w swojej dziedzinie, gorąco polecam.

Bardzo dobry diagnosta, chirurg ale też przemiły, kontaktowy człowiek. W mojej ocenie jest to lekarz, którego śmiało można polecić.

Bardzo dobry diagnosta, chirurg ale też przemiły, kontaktowy człowiek.
W mojej ocenie jest to lekarz, którego śmiało można polecić.

Bardzo dobry specjalista. Przesympatyczny i kulturalny człowiek. Zajął się moim problemem fachowo, szybko i skutecznie. Po tygodniu od zabiegu odczuwalna wyraźna poprawa. Polecam:Dorota

Fachowe podejście, jasna i dokładna diagnoza, leczenie skuteczne. Polecam, ze względu na fachowość i skuteczność leczenia