lek. dent. Kacper Kalinalek. dent. Kacper Kalina - zdjęcie profilowe

lek. dent. Kacper Kalina

Dr Kacper Kalina jest człowiekiem o bardzo dużej wiedzy i cierpliwości do pacjenta. Jestem bardzo wymagająca co do osob zajmujących się moim zdrowiem. Dr sprostał w 100% wszystkim moim wymaganiom. Korona zrobiona przez dr Kalinę służy mi juz ponad rok i jestem bardzo zadowolona. Estetyka na 6!

Serdecznie polecam dr Kacpra Kalinę, mlody człowiek , ale z ogromną wiedzą i zangażowaniem! Pacjenta traktuje bardzo indywidualnie. Robiłam u niego koronę pełnoceramiczną , która służy mi już ponad rok i jestem bardzo zadowolona. Z przyjemnością wracam do dr.

Leczenie kanałowe u dr. przebiegło bez żadnych komlikacjii. Na 3 wizytach mój ząb został uratowany. Przyszłam z bolącym zębem , wyszłam z pieknie odbudowanym i nie bolącym. Mogę szczerze polecić

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Warszawa"?

Dental-Design Jaworska
ul. Nowoursynowska 134