lek. dent. Kacper Kalinalek. dent. Kacper Kalina - zdjęcie profilowezdjęcie #1

lek. dent. Kacper Kalina

Implantolog, Chirurg stomatolog

Ukończyłem kierunek lekarsko-dentystyczny na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. W 2020 roku uzyskałem tytuł specjalisty w dziedzinie chirurgii stomatologicznej. Pracuję w Klinice Chirurgii Czaszkowo – Szczękowo – Twarzowej, Chirurgii Jamy Ustnej i Implantologii w Warszawie na stanowisku starszego asystenta.

Szczerze polecam. Miałam wyrywane cztery ósemki u Pana Kacpra. Każda wizyta przebiegła pomyślnie, bez żadnych komplikacji. Pan wyjaśniał wszystkie wątpliwości.

Bardzo polecam Pana Doktora! Przyszłam na usunięcie trudno położonej dolnej ósemki z ogromnym strachem spowodowanym wcześniejszym doświadczeniem u innego lekarza. Pan Doktor wszystko dokładnie wytłumaczył, sam zabieg przebiegł bardzo sprawnie, a ja czuję się dobrze już na drugi dzień po zabiegu, co wcześniej wydawało mi się niemożliwe, bo po wyrwaniu poprzedniej ósemki u innego lekarza czułam się fatalnie przez bardzo długi czas.

Polecam z całego serca. Dr Kacper Kalina wykonywał u mnie ekstrakcję zęba 6. Wszystko przebiegło bezboleśnie w bardzo miłej atmosferze.Wszystko dokładnie wyjaśnione na wizycie. Otrzymałam odpowiedzi na wszystkie pytania i wątpliwości. Lekarz z powołania. Polecam wszystkim, którzy mają jakiekolwiek obawy i boją się wizyty u chirurga.

Jeśli to czytasz, to znaczy że niebawem nie będziesz miał(a) problemów z resekcją, ekstrakcją, implantem itp Zgadzam się z zamieszczonymi komentarzami. Profesjonalnie, genialnie z empatią do pacjenta-mistrz świata!!! Dodam- taktowny, kompetentny i uczciwy. Idź- zrób, to co trzeba zrobić, a myśli krążące wokół mitów i opowieści wolnej treści o bólu, cierpieniu - pożegnasz. Polecam.

Polecam.

Doktor jest bardzo uprzejmy i kompetentny, przedstawił jak będzie przebiegał zabieg oraz zalecenia po zabiegu. Ekstrakcja jednej ósemki przebiegła bardzo szybko i bezboleśnie. Polecam i dziękuję.

Super lekarz,dokładnie informuje co będzie robił, super podejście do pacjenta, uprzejmy,delikatny,fachowiec,

Zabieg usunięcia zęba bez bólu, nie musiałam brać żadnych leków przeciwbólowych. Naprawdę polecam .Profesjonalnie ,szybko i bezboleśnie .Dziękuję Doktorze.

Pan doktor Kacper Kalina cudowny lekarz.Kompetentny pełen empatii dla pacjenta . Prawie przestałam bać się dentysty. Wielka wiedza , każdemu polecam.

Polecam pana doktora z czystym sumieniem, dwie ósemki usunięte bezboleśnie, bez konieczności brania leków przeciwbólowych. Wszystko zagoiło się szybko i ładnie. Zabieg wykonany w znieczuleniu bezboleśnie. Pan doktor jest przemiłym lekarzem, dokładnie wszystko wytłumaczył. Polecam wszystkim z całego serca.