lek. dent. Kalina Kwiatkowska

Borowała mi zęba w którym miała wymienić mi tylko plombę. Później zrobiła prześwietlenie RTG zęba.Po prześwietleniu założyła fleczer i powiedziała że dalej nie będzie nic robić mam iść do dentysty najlepiej obok niej w tym samym bloku ul.Sołdka 2. Kiedy chciałem umówić następną wizytę powiedziała że wyjeżdża na urlop i mi jest natychmiast potrzebny dentysta.SZOK ! Na odchodne mówi mi że moje jądra nie zostały napromieniowane znowu SZOK ! MAMUROWAŁO MNIE.Poszedłem obok i znowu SZOK nie ma już dziś żadnego dentysty obok.Zostało tylko POGOTOWIE.TRAGEDIA W SŁUPSKU

Borowała mi zęba w którym miała wymienić mi tylko plombę.

Jeśli chodzi o wizyty na NFZ chodzimy tam całą rodziną i jeszcze ani razu nie zapłaciliśmy za to co NFZ refunduje, jeśli było leczenie poza tym co należne z NFZ płaciliśmy (głównie ja z mężem) mniej więcej tyle samo co w innych gabinetach, mając tutaj znieczulenie w standardowej wizycie bez dodatkowych opłat. Mi przeszkadza tylko fakt, że Pani dr wychodzi do pacjentów ze swojego pokoju gdzie pali w trakcie pracy. Na twarzy zawsze maseczka jednakże dym papierosowy przesiąka ubranie więc jest to mało sympatyczne. Poza tym kontaktowa w stosunku do dzieci, moja córka chodziła do dentysty w innym mieście i od razu bez problemów siadła i dała sobie pooglądać zębiska. Polecam.

Pani niezbyt kompetentna Jakość wizyty zależy od humoru Pani dentystki.A przede wszystkim Pani która naciąga na kasę pacjentów,nieświadomych pacjentów ,którzy w ramach NFZ za pewne rzeczy nie powinni płacić a Ona kasuje ich bez zmrużenia oka

Polecam wszystkim miła kompetentna obsługa

Polecam wszystkim miła kompetentna obsługa

Baaardzo lubię tą Panią stomatolog. Kiedyś bałem się chodzić do stomatologa i nie byłem 7 lat... Pół roku zacząłem i mam za sobą jakieś 7 wizyt i wraz z każdą coraz bardziej podoba mi się wizyta u stomatologa. Nawet zacząłem myśleć o studiach stomatologicznych, POLECAM!!! Pani ma niezwykłe podejście i potrafi zagadać pacjenta o duperelach co rozluźnia atmosferę i umila przebieg wizyty