Kalina Łapińska-Skowron

3,9
3,4
3,6
2,9

W gabinecie znalazłem się z problemem nawracających kilkukrotnie w ciągu roku zapaleń zatok przynosowych (często ropnych). Pani doktor namówiła mnie na zabieg septoplastyki (prostowanie przegrody nosa), który wykonała osobiście w "Rydygierze". Komercyjnie oczywiście, za 4100 pln. Miał być wybawieniem mnie od wszelkich dolegliwości. Niestety nie był. Tak na marginesie, to odnoszę wrażenie, że wg. Pani Doktor wszyscy mamy dolegliwości laryngologiczne wynikające z krzywej przegrody nosa. Wielokrotnie podczas wizyt w gabinecie słyszałem jak stawia tę samą diagnozę wielu pacjentom (tak słyszałem - dyskrecja w tym gabinecie nie istnieje - siedząc w ciasnym korytarzu mieszkania za szklanymi drzwiami pokoju znajduje się gabinet, z którego doskonale słychać rozmowę z pacjentem). Na moją sugestię, iż leczenie (antybiotykoterapia, sterydy) negatywnie odbija się na moim zdrowiu stwierdziła, iż interesuje się jedynie zatokami, reszta to działka innych lekarzy. Moja "zabawa" z zatokami trwa więc 7 lat, bez większych efektów. Odwiedzałem ten gabinet z racji zabiegu wykonanego przez Panią Doktor i wiary, iż poprowadzi sumiennie i rzetelnie dalsze leczenie. Niestety jestem na etapie szukania innego lekarza. Uprzejmość i ilość poświęconego czasu przez lekarza to niestety nie są najważniejsze kryteria wyboru lekarza.

Pani doktor wyprowadziła mojego 7 letniego synka z chorób, co umożliwiło zrobienie zabiegu usunięcia 3 migdała. U młodszego syna 5,5 letniego zdiagnozowała płyn za błoną bębenkową i po nieskutecznych zabiegach przedmuchiwania ucha gruszką i zażywania 2 tygodnie różnych leków, zaleciła pilny zabieg założenia drenu w uchu. Zabieg miał być w szpitalu gdzie pani dr ordynuje, płatny bo ponoć nie ma już na ten rok terminów z NFZtu, koszt bagatela 3000zł. Pani dr stwierdziła, że ona jest jedynym w Krakowie lekarzem laryngologiem, który umie dobrze takie zabiegi wykonywać i i tak do niej wrócimy. Poszliśmy na konsultacje do innego lekarza, z innego szpitala, który owszem diagnozę potwierdził,ale kamerka komputerową unaocznił mi płyn w uchu dziecka, wykonał od razu w gabinecie badanie słuchu (o takim badaniu pani dr powiedziała tylko ze możemy je sobie na własną rękę wykonać i tyle)i nie naganiał na operację płatne!!!!

Polecam, bardzo dobry laryngolog. Doskonale diagnozuje choroby i dobiera leki. Wielokrotnie wyleczyła mnie z przewlekłych chorób gardła, a także odkryła i ustaliła ich przyczynę - krzywą przegrodę nosową. Po operacji moje problemy się skończyły.

Doktor Łapińska jest świetna. Leczy pół mojej rodziny i wszyscy są z niej bardzo zadowoleni. Lubi nietypowe przypadki :) więc jeśli ktoś zwiedził połowę laryngologów w Krk to ona powinna być następna. Dokładnie tłumaczy co powoduje dana choroba i jak należy ją leczyć. Jest bardzo konkretna!

Bardzo dobry laryngolog jestem zadowolona Pani doktor zainteresowała sie moim problemem kompleksowo od 3 lat nie mam problemów zdrowotnych a łykalam garście leków odczulających , wystarczyła dobra diagnoza. Fachowość i sympatia Pani Doktor na wysokim poziomie. Maria S. Kraków Nowa Huta

Pani Agata jest bardzo ciepłą i życzliwą osobą. Ne czułam się nigdy rozmawiając oceniana, klasyfikowana, jak "kolejny" pacjent. Czułam się wysłuchana i zrozumiana. Konkretną pomoc jaką zaproponowała i z jaką przyszła pozwoliła mi wiele zmienić w życiu. Jestem jej za to bardzo wdzięczna. Z czystym sumieniem polecam.

Byłem u pani dr z synem 7 lat. Oczywiście krzywa przegroda do prostowania,3 migdał do usunięcia i 2 pozostałe do podcięcia.Nie za bardzo wierzyłem w te informacje ponieważ dziecko było rok wcześniej na bardzo dokładnych badaniach w Prokoc imiu i nic nie wyszło. Poszedłem wiec do innego lekarz i co się okazało? "Niestety"przegroda prosta a 3 migdał tylko minimalnie powiekszony i nie nadaje się absolutnie do wycinania!!!!! Nie polecam Pani Łapińskiej nikomu~!!!!!!!!! Namawiała na zabieg komercyjny.

Byłem u pani dr z synem 7 lat.
Poszedłem wiec do innego lekarz i co się okazało?
Nie polecam Pani Łapińskiej nikomu~!!!!!!!!!
Namawiała na zabieg komercyjny.

Dr Kalina Skowron - Łapińska jest bardzo dobrym specjalistą i operatorem w zakresie przewlekłych chorób krtani, strun głosowych, błędnika, niedosłuchu i szumów usznych. Przekonałem się osobiście, będąc już od ośmiu lat paqcjentem Oddziału Otolaryngologii Szpitala im. Rydygiera w Krakowie.

Wszystko na pozór bez zastrzeżeń. Dopiero po zabiegu prostowania przegrody nosowej zaczęły się kłopoty. Zabieg nie przyniósł efektu. Lekarz inny stwierdził, iż trzeba wykonać ten zabieg jeszcze raz. Innymi słowy Pani doktor popadła w rytynę i bez zastanowienia zrobiła to co zawsze. Nawet pozostał ślad na przegrodzie nosowej widoczny z zewnątrz. Podsumowując: być może dobry lekarz na standardowe przypadki, lecz w razie problemów lepiej poszukać innego. Pacjent z wciąż zatkanym nosem.

Pacjent z wciąż zatkanym nosem.

moja operacja korekty skrzywionej przegrody nosowej się udała, oczywiście wcześniej chodziłam do pani łapińskiej kilkakrotnie na prywatne wizyty, więc troszkę kasy poszło, nie jest to jakiś wybitny specjalista, ale większych zastrzeżeń nie ma, w przeciwieństwie do jej matki, której nie polecam nawet największym masochistom. stara łapińska to zło wcielone :)