Kalina Łapińska-Skowron

Laryngolog dziecięcy, Laryngolog

2,6

Pani doktor wyprowadziła mojego 7 letniego synka z chorób, co umożliwiło zrobienie zabiegu usunięcia 3 migdała. U młodszego syna 5,5 letniego zdiagnozowała płyn za błoną bębenkową i po nieskutecznych zabiegach przedmuchiwania ucha gruszką i zażywania 2 tygodnie różnych leków, zaleciła pilny zabieg założenia drenu w uchu. Zabieg miał być w szpitalu gdzie pani dr ordynuje, płatny bo ponoć nie ma już na ten rok terminów z NFZtu, koszt bagatela 3000zł. Pani dr stwierdziła, że ona jest jedynym w Krakowie lekarzem laryngologiem, który umie dobrze takie zabiegi wykonywać i i tak do niej wrócimy. Poszliśmy na konsultacje do innego lekarza, z innego szpitala, który owszem diagnozę potwierdził,ale kamerka komputerową unaocznił mi płyn w uchu dziecka, wykonał od razu w gabinecie badanie słuchu (o takim badaniu pani dr powiedziała tylko ze możemy je sobie na własną rękę wykonać i tyle)i nie naganiał na operację płatne!!!!

moja operacja korekty skrzywionej przegrody nosowej się udała, oczywiście wcześniej chodziłam do pani łapińskiej kilkakrotnie na prywatne wizyty, więc troszkę kasy poszło, nie jest to jakiś wybitny specjalista, ale większych zastrzeżeń nie ma, w przeciwieństwie do jej matki, której nie polecam nawet największym masochistom. stara łapińska to zło wcielone :)

wizyta bez sesu placic za recepte ,placic za wizyte, placic za lekarstwa (darmowe probki od firm)i wyladowac na oddziale NFZ-towskiego szpitala za skladki ZUS,super drogo nawet jak na warunki U.E.

gdyby nie fakt ze była to już nasza trzecia pani laryngolog to pewnie uwierzyłabym ze juz dziś trzeba na stół wyciać migdałki prywatnie i jeszcze to wzbudzanie w człowieku poczucia winy

Dr Kalina Skowron - Łapińska jest bardzo dobrym specjalistą i operatorem w zakresie przewlekłych chorób krtani, strun głosowych, błędnika, niedosłuchu i szumów usznych. Przekonałem się osobiście, będąc już od ośmiu lat paqcjentem Oddziału Otolaryngologii Szpitala im. Rydygiera w Krakowie.

Wyglada ze pani Kalina bardziej korzysta z renomy mamy. Niestety u wszystkich widzi krzywe nosy i przegrody. Co drugi nadaje sie na stol operacyjny - mysle ze jest to gruba przesada. Przy okazji pani doktor napedza sobie klientow do szpitala za grubsza kase niz za glupia wizyte.

Jedyna diagnoza przy zapaleniu ucha to wycięcie dziecku migdała. Pani doktor powinna wiedzieć że takie zabiegi wykonuje się u dzieci między 4 a 6 rokiem życia, młodszym tylko w sytuacjach zagrażających zdrowiu. Miesiąc czasu leczyła dziecko antybiotykiem stwierdzając małą poprawę. Po konsultacji z pediatrą i innym laryngologiem okazało się że dziecko jest już dawno zdrowe, a usunięcie migdała nie jest konieczne

Jedyna diagnoza przy zapaleniu ucha to wycięcie dziecku migdała.

Wszystko na pozór bez zastrzeżeń. Dopiero po zabiegu prostowania przegrody nosowej zaczęły się kłopoty. Zabieg nie przyniósł efektu. Lekarz inny stwierdził, iż trzeba wykonać ten zabieg jeszcze raz. Innymi słowy Pani doktor popadła w rytynę i bez zastanowienia zrobiła to co zawsze. Nawet pozostał ślad na przegrodzie nosowej widoczny z zewnątrz. Podsumowując: być może dobry lekarz na standardowe przypadki, lecz w razie problemów lepiej poszukać innego. Pacjent z wciąż zatkanym nosem.

Pacjent z wciąż zatkanym nosem.

Zbyt szybka decyzja o wycięciu migdałka

Zbyt szybka decyzja o wycięciu migdałka