dr n. med. Kalina  Welz-Kubiakdr n. med. Kalina  Welz-Kubiak - zdjęcie profilowe

dr n. med. Kalina Welz-Kubiak

Dermatolog

Specjalista dermatologii i wenerologii. Dr Welz-Kubiak pracuje w Klinice Dermatologii, Wenerologii i Alergologii przy ul. Chałubińskiego, gdzie prowadzi również swój przewód doktorski. Jest wnikliwym lekarzem o dużej wiedzy. Konsultuje również w języku angielskim.

Potwierdzam, Pani dr. jest Miła, kontaktowa, chętnie dzieli się wiedzą, ma czas dla pacjenta i wykazuje zainteresowanie. Bezbłędnie rozpoznała rumień, który okazał się oznaką boleriozy. Pomogła mi zaleczyć- w stopniu przeze mnie bardzo zadowalającym, problem skórny głowy leczony przez innego lekarza bez skutku. Bardzo polecam ! I szukam teraz gdzie obecnie przyjmuje Pani Doktor na NFZ. Może ktoś wie? Teren Wrocław i okolice .