Kamica Ukladu Moczowego

Nefrolog Tarnów dr n. med. Antoni Sydor

Specjalistyczny Gabinet Lekarski, Centrum Medyczne MEDICUS
Mostowa 4A (gabinet 21)
33-100 Tarnów

Bardzo miły człowiek i lekarz z ogromnym doświadczeniem i wiedzą. Indywidualnie podchodzi do problemu pacjenta, cierpliwie tłumaczy i wyjaśnia zawiłości. Wzbudza zaufanie i jest pomocny, takich ludzi i takich lekarzy brakuje w dzisiejszych czasach, polecam!

Urolog Szczecin lekarz Wojciech Bychawski

Zespół Poradni Specjalistycznych i Pracowni Diagnostycznych
ul. Batalionów Chłopskich 86 gab. nr 11, I p.
70-786 Szczecin

Uważam Pana Bychawskiego za lekarza godnego polecenia i potwierdzam poniższe opinie. Wyjaśnia, tłumaczy i doradza. Można powiedzieć taki z krwi i kości. Mile tez zaskoczony jestem iż lekarz z taką wiedzą ( wymagającą czasu aby ją zdobyć ) jest obecny w internecie. Duży plus, bardzo duże podziękowania za sprawną diagnozę i dalszą część leczenia.

Opinia dodana przez: Mariusz B
Urolog Poznań dr n. med. Agnieszka Ida

ulica szwajcarska
Poznań

O Pani Doktor nie mogę napisać złego słowa, jest świetną specjalistką i bardzo miłą osobą.
Na pierwszej wizycie dokładnie mnie zbadała i postawiła diagnozę.
Spokojnie wytłumaczyła naturę schorzenia i sposoby leczenia.
Na drugiej wizycie przekonała mnie do rozpoczęcia leczenia i umówiliśmy się na zabieg w szpitalu na Szwajcarskiej.
Po udanym zabiegu spotkaliśmy się jeszcze na trzech konsultacjach.
Cóż mogę jeszcze dodać - z Mojego punktu ...

Na pierwszej wizycie dokładnie mnie zbadała i postawiła diagnozę.
Spokojnie wytłumaczyła naturę schorzenia i sposoby leczenia.
Po udanym zabiegu spotkaliśmy się jeszcze na trzech konsultacjach.
Cóż mogę jeszcze dodać - z Mojego punktu widzenia to przemiła, sympatyczna, cierpliwa i godna polecenia lekarka.

Po ponad dwóch miesiącach od zabiegu wszystko jest w najlepszym porządku. Mogę normalnie funkcjonować i wreszcie cieszyć się życiem. Jeszcze raz gorąco polecam.

Przy okazji - może to Pani kiedyś przeczyta - pozdrawia pacjent z przypadłością której Pani zwykle nie leczy.

Opinia dodana przez: Krzysztof
Urolog Sopot lekarz Narcyz Kiejna

Medycyna Specjalistyczna Zakład Opieki Zdrowotnej
Grunwaldzka 36 A
81-754 Sopot

U Pana Doktora Kiejny wykonywałem zabieg plastyki napletka. Jak dla mnie to lekarz numer 1:)
Mimo wielkiego stresu przed, zabieg przeszedłem bez większej nerwówki. Doktor wzbudzający zaufanie wśród ludzi, widać że zna się na rzeczy a w połączeniu ze swoją asystentką zabieg to już zupełnie bezstresowa czynność:)
Nawet podczas leżenia na stole lekarz wraz z asystentką potrafią rozbawić tak, że całe napięcie i stres mijają bardzo szybko:)
Panie Doktorze bardzo ...

Panie Doktorze bardzo dziękuję za wielką pomoc, jest Pan dla mnie najlepszy:)
Także Panowie nie zwlekajcie z wizytą i nie bójcie się.
Doktor Kiejna na pewno pomoże każdemu.
Pozdrowienia dla Pana Doktora i Pani Asystentki :)

Opinia dodana przez: T....z
Nefrolog Gdańsk lek. med. Grzegorz Korejwo

Lifemedica
ul. Marii Skłodowskiej-Curie 3 (Budynek „Polon Park”, II piętro)
80-210 Wrzeszcz, Gdańsk

Pan Doktor Korejwo to wyśmienity specjalista - nic dodać nic ująć - zresztą jak wiadać po opiniach, nie tylko ja zawdzięczam mu zdrowe życie!

Opinia dodana przez: Czarek
Urolog dziecięcy Grudziądz dr n. med. Tomasz Hilger

dr n. med. Tomasz Hilger

Urolog dziecięcy, Chirurg dziecięcy

Zespół Poradni Specjalistycznych
Rydygiera 15/17
86-300 Grudziądz

Świetny specjalista i lekarz z powołania. Dzięki Panu Doktorowi nasza roczna córcia w mgnieniu oka doszła do siebie po operacji usunięcia nerki. Dał się także poznać jako przemily człowiek, dla którego milion pytan dociekliwych rodziców nie stanowił problemu:)
Dziękujemy!!

Dziękujemy!!

Opinia dodana przez: Magdalena Chmiel
Dietetyk Kraków mgr inż. Magdalena Bugaj

EMBE Doradztwo Żywieniowe
Bujwida 8/1 31-529 Kraków
32-400 Grzegórzki, Kraków

Pani Magda jest bardzo rzeczowa i sumienna, ma bardzo dobre podejście do pacjenta. Wzięła pod uwagę moje problemy z tarczycą oraz alergie pokarmowe których mam sporo. Zdecydowanie polecam!

Opinia dodana przez: Joanna

lek. med. Adam Mroczek

Urolog

CITY CLINIC
Popularna 62A

Pełen profesjonalizm. Dokładne przeprowadzenie badania usg nerek I wykrycie niewielkiego rozmiaru kamienia. Dodam że byłam najpierw u innego lekarza specjalisty który nie rozpoznał choroby I nie podjął żadnego leczenia

Opinia dodana przez: Aneta Rokwisz
Proktolog Warszawa dr n. med. Krzysztof Szala

dr n. med. Krzysztof Szala

Proktolog, Chirurg onkolog

SKJ CENTRUM MEDYCZNE
ul. Kosiarzy 35
02-953 Wilanów, Warszawa

Dr Szala jest świetnym lekarzem, który wysłucha pacjenta i w bezstresujacej atmosferze przeprowadzi zabieg. Jako były pacjent czuje sie zoobowiazany do wystawienia najwyższej opinii, gdyż bóle przeszły i czuje sie wspaniałe. Dziękuje!

Opinia dodana przez: M
Pediatra Warszawa lek. med. Bożena Ryczkowska

lek. med. Bożena Ryczkowska

Pediatra, Homeopata

wizyta już od 70

Przyjazna Medycyna dla dzieci i dorosłych
Koprzywiańska 37

Pani doktór bardzo kompetentnie i przystępnie wytłumaczyła mi przyczyny choroby i sposób jej leczenia.Czułem iż posiada dużą wiedzę i pasjonuje ją proces leczenia.Diagnozę postawiła po wszechstronnym i długotrwałym badaniu.Gorąco polecam

Opinia dodana przez: AndrzejBagiński