Kamica Ukladu Moczowego

Nefrolog Tarnów dr n. med. Antoni Sydor

Specjalistyczny Gabinet Lekarski, Centrum Medyczne MEDICUS
Mostowa 4A (gabinet 21)
33-100 Tarnów

Bardzo miły człowiek i lekarz z ogromnym doświadczeniem i wiedzą. Indywidualnie podchodzi do problemu pacjenta, cierpliwie tłumaczy i wyjaśnia zawiłości. Wzbudza zaufanie i jest pomocny, takich ludzi i takich lekarzy brakuje w dzisiejszych czasach, polecam!
Urolog Szczecin lekarz Wojciech Bychawski

Zespół Poradni Specjalistycznych i Pracowni Diagnostycznych
ul. Batalionów Chłopskich 86 gab. nr 11, I p.
70-786 Szczecin

Uważam Pana Bychawskiego za lekarza godnego polecenia i potwierdzam poniższe opinie. Wyjaśnia, tłumaczy i doradza. Można powiedzieć taki z krwi i kości. Mile tez zaskoczony jestem iż lekarz z taką wiedzą ( wymagającą czasu aby ją zdobyć ) jest obecny w internecie. Duży plus, bardzo duże podziękowania za sprawną diagnozę i dalszą część leczenia.
Opinia dodana przez: Mariusz B
Urolog Poznań dr n. med. Agnieszka Ida

ulica szwajcarska
Poznań

O Pani Doktor nie mogę napisać złego słowa, jest świetną specjalistką i bardzo miłą osobą.
Na pierwszej wizycie dokładnie mnie zbadała i postawiła diagnozę.
Spokojnie wytłumaczyła naturę schorzenia i sposoby leczenia.
Na drugiej wizycie przekonała mnie do rozpoczęcia leczenia i umówiliśmy się na zabieg w szpitalu na Szwajcarskiej.
Po udanym zabiegu spotkaliśmy się jeszcze na trzech konsultacjach.
Cóż mogę jeszcze dodać - z Mojego punktu ...
Opinia dodana przez: Krzysztof
Urolog Sopot lekarz Narcyz Kiejna

Medycyna Specjalistyczna Zakład Opieki Zdrowotnej
Grunwaldzka 36 A
81-754 Sopot

U Pana Doktora Kiejny wykonywałem zabieg plastyki napletka. Jak dla mnie to lekarz numer 1:)
Mimo wielkiego stresu przed, zabieg przeszedłem bez większej nerwówki. Doktor wzbudzający zaufanie wśród ludzi, widać że zna się na rzeczy a w połączeniu ze swoją asystentką zabieg to już zupełnie bezstresowa czynność:)
Nawet podczas leżenia na stole lekarz wraz z asystentką potrafią rozbawić tak, że całe napięcie i stres mijają bardzo szybko:)
Panie Doktorze bardzo ...
Opinia dodana przez: T....z
Nefrolog Gdańsk lek. med. Grzegorz Korejwo

Lifemedica
ul. Marii Skłodowskiej-Curie 3 (Budynek „Polon Park”, II piętro)
80-210 Wrzeszcz, Gdańsk

Pan Doktor Korejwo to wyśmienity specjalista - nic dodać nic ująć - zresztą jak wiadać po opiniach, nie tylko ja zawdzięczam mu zdrowe życie!
Opinia dodana przez: Czarek
Pediatra Warszawa lek. med. Bożena Ryczkowska

lek. med. Bożena Ryczkowska

Pediatra, Homeopata

wizyta już od 70

Przyjazna Medycyna dla dzieci i dorosłych
Koprzywiańska 37

Pani doktór bardzo kompetentnie i przystępnie wytłumaczyła mi przyczyny choroby i sposób jej leczenia.Czułem iż posiada dużą wiedzę i pasjonuje ją proces leczenia.Diagnozę postawiła po wszechstronnym i długotrwałym badaniu.Gorąco polecam
Opinia dodana przez: AndrzejBagiński
Urolog Żywiec lekarz Paweł Stelmach

os. Młodych 14 lok. 58
34-300 Żywiec

Bardzo oddany swojej pracy, ciepły i godny zaufania. Nowoczesnie podchodzi do sprawy, gdyby dać doktorowi możliwości jakie oferują zachodnie bądź skandynawskie szpitale w mojej ocenie jest w stanie wiele zdziałać. Bardzo polecam!
Opinia dodana przez: Sandra
Pediatra Zabrze dr Janina Taraszkiewicz

dr Janina Taraszkiewicz

Pediatra, Nefrolog dziecięcy

UROMEDICUS
ul. Wolności 182
41-803 Zabrze

Byliśmy dziś po raz kolejny u naszej Pani doktor i jesteśmy szczęśliwi ,ze trafiliśmy na takiego lekarza,który wreszcie zajął sie właściwie naszym dzieckiem. Ważne że jest to pierwszy lekarz który nie zleca tzw "koniecznych" kolejnych kontroli......a zawsze kiedy trzeba chętnie sami odwiedzamy jej gabinet. Polecamy !
Opinia dodana przez: iza
Urolog Chrzanów lekarz Marcin Warzecha

Centrum Medyczne Westa-Med
Wyszyńskiego 17
Chrzanów

Rzeczowy i konkretny lekarz, rozmawia o problemie otwarcie i szczerze i stara się zawsze problemowi zaradzić i ulżyć w cierpieniu jest serdeczny i miły z poczuciem humoru, godny pełnego zaufania szczerze polecam potrzebującym pomocy
Opinia dodana przez: Jarek
Urolog dziecięcy Grudziądz dr n. med. Tomasz Hilger

dr n. med. Tomasz Hilger

Urolog dziecięcy, Chirurg dziecięcy

Zespół Poradni Specjalistycznych
Rydygiera 15/17
86-300 Grudziądz

Świetny specjalista i lekarz z powołania. Dzięki Panu Doktorowi nasza roczna córcia w mgnieniu oka doszła do siebie po operacji usunięcia nerki. Dał się także poznać jako przemily człowiek, dla którego milion pytan dociekliwych rodziców nie stanowił problemu:)
Dziękujemy!!
Opinia dodana przez: Magdalena Chmiel