dr n. med. Kamil Bochynekdr n. med. Kamil Bochynek - zdjęcie profilowe

dr n. med. Kamil Bochynek

Urolog, Chirurg ogólny

Pan Doktor Kamil Bochynek jest lekarzem z powołania z ogromną wiedzą! Wysoki poziom empatii sprawia, że w pełni profesjonalnie i z dużą dozą zaangażowania wykonuje badanie pacjenta oraz stawia trafne diagnozy, wskazując w sposób prosty i w pełni zrozumiały tok dalszego postępowania. Przy tym jest niezwykle uprzejmy oraz miły. Dziękuję Panie Doktorze za taką postawę i takie podejście do pacjenta! Pozdrawiam Sławomir.

Jestem zachwycona Doktorem grzeczny,miły,zabawny.Kompleksowo tlumaczy co pokazują badania,jak dalej postępować.Pierwszy raz w życiu miałam do czynienia z tak cudowna osobą

Doktor Kamil Bochynek jest znakomitym fachowcem, można powiedzieć prawdziwym lekarzem z powołania. W czasie pandemii jako jedyny specjalista w przychodni przyjmował pacjentów w gabinecie, a nie na teleporadach. W kontakcie z pacjentem jest bardzo miły i uprzejmy. Trafnie stawia diagnozę i konkretnie potrafi wytłumaczyć chorobę jak również jej leczenie. Pełen profesjonalizm. Lekarz godny zaufania i polecenia. Panie doktorze dziękuję za dotychczasową opiekę medyczną.

Dr. K. Bochynka poznałem niedawno. Już podczas pierwszej wizyty wywarł na mnie pozytywne wrażenie ze swoim ciepłym, bezpośrednim i kompetentnym podejściem. A jako stary pedagog trochę znam się na ludziach. Uważam ,że jest lekarzem z powołania i chce pomagać ludziom dotkniętym chorobami. Odbiera prywatnie telefony lub oddzwania, gdy nie może odebrać. A to jest ważne. Mimo ,że nie przyjmuje już w mojej miejscowości to będę gościł u doktora tam ,gdzie pracuje, bo czasami podejście lekarza do pacjenta jest najważniejsze, bo psyche chorego to pół sukcesu. Polecam doktora a ja poddaję się Jego kompetencji mimo, że nie mam jeszcze ostatecznej diagnozy.

Wspaniały lekarz, oddaje się swojej pracy z ogromnym poświęceniem, rzeczowy, konkretny, godny polecenia😊

Rewelacyjny lekarz stawiający trafne diagnozy i stosujący skuteczne leczenie. Indywidualnie podchodzi do pacjenta, uprzejmy.

Rewelacyjny lekarz stawiający trafne diagnozy i stosujący skuteczne leczenie.
Indywidualnie podchodzi do pacjenta, uprzejmy.

Dziękuję za ponad 2-letnią opiekę medyczną nad moim Tatą i dziękuję za to co zrobił Pan dla mnie. Mieliśmy dużo szczęścia, że trafiliśmy do Pana, Szanowny Panie Doktorze! (bea)

Zgłosiłem się do dr Kamila Bochynka, wykonał sam USG, /bez odsyłania do gabinetu USG, oszczędza to czas i pieniądze/. Dał skierowanie na biopsję, wykonał ją sam, obyło się bez większego stresu i bólu. Niestety wynik nie nastrajał optymistycznie. Polecił wybitnego specjalistę radioterapeutę urologa w Instytucie Onkologii w Gliwicach, leczony jestem tam na nowoczesnej aparaturze, nowatorską metodą z nadzieją na wyleczenia. Serdecznie dziękuję dr Kamilowi Bochynkowi za trafną diagnozę i wskazanie właściwej metody leczenia. Polecam wszystkim.

ten jest super, to mój koleś z podstawówki. A Iwona niech idzie do lasu na grzyby. Ja pierwszy się wepchałem do gabinetu, żeby się nie zesikać przed badaniem. Piguła dała mi kubeczek żebym nasiusiał i tak się stało. Mały trochę wariował ale się uspokoił. A teraz poważnie. Jestem cały i zdrowy !!!!!

Super lekarz. Szybko i skutecznie , miły , sympatyczny , wszystko wytłumaczy i interesuje się swoimi pacjentami. Monika N.

Monika N.