dr n. med. Kamil Drucisdr n. med. Kamil Drucis - zdjęcie profilowe

Więcej informacji - na stronie www.drucis.pl

Specjalista chirurgii ogólnej
Specjalista chirurgii onkologicznej

Więcej informacji - na stronie www.drucis.pl

Jestem pacjentem dr Kamila Drucisa od trzech lat i w związku z moją chorobą ( rakiem skóry ) i pozytywnymi efektami leczenia muszę stwierdzić, że do tej pory, a mam 67 lat nie spotkałem się z takim podejściem, zaangażowaniem i fachowością ze strony lekarza. Jego kultura osobista, znajomość medycyny, szczere rozmowy nastawiają mnie optymistycznie w mojej chorobie i rokują nadzieję na powrót do zdrowia. Kilkanaście razy bez umówionego terminu udzielał mnie porady, pomocy. Zawsze odebrał telefon gdy dzwoniłem i udzielał odpowiedzi na nękające mnie pytania. Zapewnił mnie wszystkie możliwe i ...

Kilkanaście razy bez umówionego terminu udzielał mnie porady, pomocy. Zawsze odebrał telefon gdy dzwoniłem i udzielał odpowiedzi na nękające mnie pytania. Zapewnił mnie wszystkie możliwe i konieczne badania oraz konsultacje z innymi specjalistami. Potrafi wyjaśnić tok i zasadność leczenia mojej choroby, a co za tym idzie skutki uboczne które mają miejsce w takim czy innym leczeniu, a również po nich następująca poprawa.
Stąd też życzę innym pacjentom leczenia się u takiego lekarza, a efekty tego będą na pewno pozytywne.
Dziękuję!!! za dotychczasowe leczenie.

Teraz spokojnie mogę napisać opinię, Pan Drucis zajął się moją starszą siostrą gdy inni lekarze nie mieli na nią planu leczenia i uratował jej zdrowie! Szukałem informacji do kogo się zgłosić, rozmawiałem ze znajomymi, patrzyłem po intenecie i tak znalazłem ten portal i Pana doktora. Po przeczytaniu opinii i rozmowie z siostrą zdecydowaliśmy się na wiztę na którą ją zawiozłem. Lekarz bardzo uprzejmy, indywidualnie podchodzi do pacjenta, wszystko nam wytłumaczyl i opisał jak ma siostra robić. Teraz jest pod stałą kontrolą Pana Drucisa i nie wyobraża sobie zmiany lekarza. Bardzo dobry fachowiec i widać, że chce być tym lekarzem. Oby więcej takich ludzi, serdecznie dziękuję w imieniu siostry.

Świetny specjalista,super podejście do pacjenta jak i do członków rodziny.Przekazał nam najgorszą prawdę ale dziś wiem,że tak musiał postąpić.Podarował mojej bliskiej osobie niecałe 2 miesiące życia choć nie musiał tego zrobić.Tej OSOBY już z nami nie ma ale po prostu już było za póżno...

Lekarz jakich brakuje dziś! Bardzo pomocny choć informacje ciężkie się otrzymuje. Umie wytłumaczyć i wyjaśnić. Dziękuję raz jeszcze !

Witam bylem na korze z bolacym brzuchem, przyjeli mnie tam zbadali, podali mi leki, wypisali mnie do domu. Po jakims czasie gdy nawroty brzucha sie pojawily zaczelem szukac wypisu z szpitala. Gdy mialem wypis szukalem na iternecie lekarza, gdy znalazlem lekarza udalem sie z wypisem do pana Dr Kamila. On przeczytal moj wypis z szpitala, powiedzial mi dokladnie co mi dolega, bo na korze powiedzieli ale ich nie rozumialem. Od tamtego pobytu w szpitalu, jestem pod nadzorem Pana Dr Kamila. Gdy tylko cos sie dzieje w karzdej chwili moge sie ...

pod nadzorem Pana Dr Kamila. Gdy tylko cos sie dzieje w karzdej chwili moge sie do niego odezwac. Polecam Dr Kamila.

Dr Kamila znam od kiedy przychodził jako lekarz dyżurny z hospicjum do mojej mamy. Już wtedy wydawał się osobą przejmującą się swoją pracą i cieszącą się z możliwości niesienia pomocy innym ludziom. Te wrażenia potwierdziły się przy bliższym poznaniu. Od tamtej pory niejednokrotnie słyszałem jak wykorzystywał swoją obszerną wiedzę, nie tylko z zakresu medycyny i poświęcał swój wolny czas dla dobra innych. Od śmierci mojej mamy minęło już 6 lat i odkąd się znamy zawsze mogłem na niego liczyć jako na specjalistę medycyny jak i na drugiego człowieka.

Moja mama od wielu lat walczy z rakiem płuc. Mimo że doktor Drucis nie prowadził jej leczenia, skontaktowałem się z nim prosząc o informacje na temat choroby i wskazówki. Doktor Drucis bezinteresownie dał nam mnóstwo rad, objaśnił na czym powinna polegać dieta mamy, czego ma się wystrzegać. Mama otrzymała ogromne wsparcie merytoryczne, pomimo że nie była pacjentką doktora Drucisa. Jest to lekarz, który nie przechodzi obojętnie obok chorego człowieka. Zrobił dla mojej mamy naprawdę wiele nie oczekując niczego w zamian, poświęcił swój czas. Oby więcej takich lekarzy.

Lekarz dla ludzi. Dzięki swojemu zaangażowaniu i poczuciu humoru leczy nie tylko ciało, ale i duszę. Profesjonalista. Polecam w 100%.

Dr med Kamila Drucisa poznałem w Klinice Chirurgii Onkologicznej Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego w Gdańsku. Wraz z dr hab. med. Tomaszem Jastrzębskim i lek . med. Pauliną Cichon przeprowadzili bardzo skomplikowaną wielogodzinną operację mojej siostry Barbary metodą ( HIPEC). Nowatorska metoda chemioterapii. W dr Kamilu cenię wiedzę medyczną, otwartość i życzliwość tak w stosunku do pacjenta jak i rodziny. Bardzo życzliwy i sympatyczny lekarz. Nie trzeba się bać wysokiego wzrostu bo odpowiada on Wielkości Ducha.

Wciąż poszukujesz "Chirurg ogólny Gdańsk"?

dr
Dariusz Wyrzykowski